no mulla on se mitä ennen sanottiin ADD:ksi (ADHDi). Olen tiennyt asian 25 v ja jokin vanha lääkärinlausuntokin on. Menin lääkäriin joka kirjoitti lähetteen neuropsykologille.
Neuropsykologilla kaikki viittasi samaan suuntaan mutta ongelmaksi muodostui haastattelu. En kuulema ollut "vakuuttava" ja sillä perusteella neuropsykologi jopa väitti minun viilanneen vastauksiani kuponkeihin saadakseni diagnoosin.
Voi vittu mitä ammattitaidottomia idiootteja tampereella onkaan jos diagnoosi ei riipu havainnoista vaan pärstäkertoimesta. Varsinaisia omanpaskansasyöjiä.
Ollaan sitten ilman lääkkeitä. Haistakaa paska!
diagnoosi tai sitten ei
vittuuntunuthessu
0
91
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2664654Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1333019Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit442847Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k232590Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761791Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061644Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281511- 591400
- 951282
- 471169