Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naisenkin on saatava, vai onko?

Saan joka kerta mieheni kanssa harrastaessani seksiä, yleensä myös useamman kerrallaan. Aina ei ole näin ollut, aikaisemmin vuosia sitten suutuin aina niistä kerroista kun en saanut, sen selkeästi ilmaisinkin. Miten on naiset, saatteko aina/lähes aina, kun harrastatte seksiä? Mulle se on itsestäänselvyys, en voisi kuvitellakaan suostuvani seksiin, tietäen etten siitä mitään saa, vaan olen toisen palvelija tai pahimmassa tapauksessa runkkusäkki.
4277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Saan joka kerta harrastaessani seksiä mieheni kanssa. Olemme kehittyneet taitaviksi siinä hommassa. Huom. me, ei ainoastaan mies. Minustakaan ei olisi mjitään mieltä rakastella, jos toinen vain saisi nauttia loppuun asti. Miehelleni ainakin on tärkeää, että myös minä nautin, silloin hänenkin nautintonsa on suurmpi.

Äänestä
  • Samoin minun miehelleni on tärkeää, että nainen saa. Aikaisemmat partnerini eivät kiinnittäneet huomiota naisen haluihin, joten silloin jäin paljosta paitsi! Jaettu ilo on aina kaksinkertainen.

    Äänestä

on saatava, vai onko?

No ei se nyt ihan noin mene.
Tuo kuulostaa samalta kuin ”naisen on aina haluttava”

Naisenkin olisi hyvä saada silloin kun haluaa.

Äänestä

mun mielestä yhdynnän tarkoitus on tuoda kummallekkin
tai kaikille nautinnon huippu joka mielestäni on orgasmin saaminen
tai voihan tietysti olla ihmisiä jotka saavat vaan esim,kuumat ilmat putkesta.
mä ainakin nautin jos saan antaa naiselle,jos se eisaa samaan aikaan kuin itse,vaikka suuseksiä heti oman laukeemisen perään.
musta seksiä ei ikinä saa liikaa.
onmulla joskus ollu pitkiäkin aikoja silleen et ei oo muuta saanu kun omaa nyrkki kyllikkiä ja vierais on käyny kun runkkaa vasurilla.
ihmiset,HALOO nauttikaa seksistä aina kun vaan voitte,me eletään vaan kerran täällä,nii miks elämäänsä tuhlaamaan jos ei voi nauttia maailman parhaasta huumeesta,seksistä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miten on.. kirjoitti:

Saan joka kerta mieheni kanssa harrastaessani seksiä, yleensä myös useamman kerrallaan. Aina ei ole näin ollut, aikaisemmin vuosia sitten suutuin aina niistä kerroista kun en saanut, sen selkeästi ilmaisinkin. Miten on naiset, saatteko aina/lähes aina, kun harrastatte seksiä? Mulle se on itsestäänselvyys, en voisi kuvitellakaan suostuvani seksiin, tietäen etten siitä mitään saa, vaan olen toisen palvelija tai pahimmassa tapauksessa runkkusäkki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu