Koiran hylkääjä

koiraton

Hermo oli ollutkireällä pidemmän ajan ja eräs kaunis päivä automatkalla pistin koiran pihalle ja sinne jäi. Kaduttaa jälkeenpäin vaikka en koirasta pitänytkään.

http://ilmaisettavarat.blogspot.fi/

3

278

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JV´KIO

      VAI IIN

    • Kennelin täti

      Sinä olet idiootti ja sinun pitäisi mennä hoitoon! Ei elävää olentoa, joka on riippuvainen sinusta voi jättää ja hylätä. Toivottavasti joku ystävällinen ihminen löytää sen vai jätitkö jonnekin ihan korpeen. Luultavasti, koska olet ajattelematon, itseäsi täynnä oleva ääliö! Miksi edes otit koiran?????.?.

    • Miten voit olla noin julma?? Eläinparka ei oo tehny sulle mitään väärää, oisit harkinnut pidempään ennen kuin otit koiran.. Ja jos nyt niin meni hermot siihen, niin oisit edes luovuttanut sen uuteen kotiin, etkä jättänyt ulos kitumaan! Toivottavasti joku on sen toimittanut löytöeläintaloon/hoitoon. Koira parka.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      37
      3057
    2. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      139
      2533
    3. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      51
      2489
    4. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      158
      2104
    5. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      20
      1838
    6. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      40
      1469
    7. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      48
      1249
    8. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      19
      1127
    9. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      51
      1057
    10. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

      Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
      Tanssii tähtien kanssa
      24
      1022
    Aihe