"Lelunartun peräpäässä on säiliö, jonne nylkyttämisintoinen uros voi laskea eritteensä. Hiljattain Suomessa myyntiin tullut Hot Doll on ranskalainen design-tuote".
http://www.iltalehti.fi/perhe/2013011116545807_pr.shtml
Uroskoiran seksilelun tarkoituksena on rauhoittaa koiran hallitsematonta libidoa sopimattomissa tilanteissa. Käytännössä tällä tarkoitetaan sitä, että kodin irtaimisto ja omistajien ja näiden vieraiden kintut jäävät lelun ansiosta toivottavasti rauhaan.
http://www.iltalehti.fi/perhe/2013011116545807_pr.shtml
Uroskoiran seksilelun tarkoituksena on rauhoittaa koiran hallitsematonta libidoa sopimattomissa tilanteissa. Käytännössä tällä tarkoitetaan sitä, että kodin irtaimisto ja omistajien ja näiden vieraiden kintut jäävät lelun ansiosta toivottavasti rauhaan.
Vastaukset 10
Vanhimmat
alakerrassa ulvoo joka paiva,missa uros nukkekikkeli
He NYLKYTTÄVÄT kuin KOIRAT!
Kelpaisi varmaan joillekin palstalaisillekin tuo nukke.
Seppo Myllis.
Ihmeen laiskoja nuo koiran omistajat nykyisin. Eivät viitsi mitään puuhastella enää koiransa kanssa.
Myllärikirkon Lahkolaiskristittylaki 13.8.1976/693 kieltää hihhuloinnin Alajärven alueilla kuten hyvin tiedättekin. Tämän lain 2§ selvittää tarkemmin, mitä kaikkea sanalla "hihhulointi" tarkoitetaan. Eli kaikki terveiden ihmisten vainoamiseen tarkoitetut tuotteet ovat tämän lain nojalla kiellettyjä Alajärven alueilla (Raamattu, ristit sekä papinkaavut). Pieneksi selvennykseksi epätietoisille.
Hyvä, että tuollainenkin laki on olemassa.
Hitler suunnitteli nukkea, jonka avulla sotilaat olisivat voineet tyydyttää seksuaaliset tarpeensa.
Itävaltalaisen tullimiehen poika Adolf Hitler (1889–1945) muutti maailmanhistoriaa päästessään Saksan valtakunnankansleriksi. Suur-Saksan tavoittelu johti lopulta miljoonien ihmisten kuolemaan. Hitler loi pääasiassa tuhoa, mutta hän pisti alulle myös Saksan autobahnien rakentamisen ja unelman kansanautosta (Ferdinand Porschen vuonna 1933 suunnittelema kuplavolkkari). Uusien tutkimusten valossa näyttää siltä, että autoilun lisäksi Hitler halusi taata ainakin sotilaidensa seksuaaliset nautinnot.
Pumppaamalla uhkearintainen seksikumppani
Italialaisen sanomalehden Corriere della Seran mukaan Hitler tahtoi tuotantoon puhallettavia nukkeja SS-sotilaiden seksuaalisia tarpeita varten. Seksinuken piti olla rotuopin mukaisesti valkohiuksinen, sinisilmäinen, isohuulinen ja uhkearintainen. Corriere della Seran mukaan tanskalainen lääkäri Olen Hannussen määrättiin kehittämään kyseiset kriteerit täyttävä nukke. Mielenkiintoista on, ettei Hitler luottanut saksalaiseen ammattitaitoon nuken kehittelyssä.
SS-joukoille annettavien nukkejen tarkoituksena oli ehkäistä sukupuolitautien tarttuminen ja erityisesti ei-arjalaisen rodun leviäminen. SS-sotilaat kun tunnetusti tyydyttivät tarpeensa ilotaloissa tai raiskaamalla valloitetun maan kansalaisia. Löytyneiden asiakirjojen mukaan Hitler oli itse laatinut nuken strategiset mitat. Sen piti näyttää kauniilta ja olla 176 senttimetriä pitkä. Lisäksi nuken ihon tuli oli ehdottomasti heleän vaalea.
Tätä erittäin salaista projektia määrättiin valvomaan SS-komentaja Heinrich Himmler (1900–1945).
http://www.avatv.fi/rakkausjaseksi/artikkeli.shtml/hitlerin-perinto-seksiteollisuudelle/2005/10/397236
No H. Himmler nyt on ollut vaikka minkälaisten tapahtumien valvojana, milloin pakanaorgioitten vetäjänä, milloin tieteellisen insestiprojektin suunnittelija ynnä muuta... Jos avalta on tollanen ohjelma näytetty niin en paljoo totuusarvoa antais.
Saiskohan noita Thomas Elfgren naamalla varustettuna?