http://aijaa.com/u20yvJ
Norminamu
Perus 15-16 ja 12 model
14
380
Vastaukset
- swfdegh
Ei muuten ole 12 ympärykseltä.
- Pilllu
Ei ole. Isolle se näyttää kuvissa.
- hx haluuimee
Pitkä mutta ohut.
- ajajaja
Pidempi kuin 15. Kyllä tuolla kehtaa jo seksiä harrastaa helposti. Mutta pituus on selvästi yli 15cm
Komia peli. Keskivertoa isompi kyllä. Ja jämäkkä seisokki;)
- valokuvausharrastaja
Normaali 13 - 14cm pitkällä pitkella zoomattuna.
valokuvausharrastaja kirjoitti:
Normaali 13 - 14cm pitkällä pitkella zoomattuna.
No eikös se silloinkin olisi normaalia isompi, kun jauhat siitä 12,99stä jatkuvasti.
Kommenttisi oli ensimmäinen hapan ja selvästi kateellinen. Ja käsiala oli selvästi tunnistettavissa;) Ei yllätys.
- o9u++
Pituutta kyllä on tarpeeksi, johan tuntuu jyystäminen.
- Mulla iso 17
ympärys alle 12 senttiä, pituus oikein. Pieni terska, mulla on kuin halkaistu lanttu.
- I (N)eed asus cock in my
Asuksella on.
- 13cm
n.13 ja tyttöystävä on täysin tyytyväinen :)
- erikoko
itselläni aika pitkälle yllä olevan kuvan näköinen, mutta pitempi, 17cm ja paksumpi, 14.5cm sekä kierossa vasemmalle, ei noin komean suora.
- Hshjkldf
erikoko kirjoitti:
itselläni aika pitkälle yllä olevan kuvan näköinen, mutta pitempi, 17cm ja paksumpi, 14.5cm sekä kierossa vasemmalle, ei noin komean suora.
Miten sellaisen käppyrän mittaa oikein? Nussitko sillä nurkantakaa vai? Tai siis sinähän runkkaat vaan. "Tyttökaveri" on sun kätes.
Hshjkldf kirjoitti:
Miten sellaisen käppyrän mittaa oikein? Nussitko sillä nurkantakaa vai? Tai siis sinähän runkkaat vaan. "Tyttökaveri" on sun kätes.
Sano suoraan, että sinua vituttaaa kaikki yli 11senttisen omistajat.
Ja siksi vittuilet vielä sivullisillekin, jos ne sinun minimunakäppyrääsi isompaa mitta ilmoittavat. Tuo 17/14,5 on normaali miehen kullli ja sekös rassaa näköjään. Yksikään penis ei ole luotisuora ja tuollainen vittuilu nurkan takaa nussimisesta on tosi typerää etenkin pikkuisen yläkäyräkippuran omistajalta.
Ainoana muuten olet tuon aloittajan helevetin komean ja suht suuren kullinpätkän arvioinut 13-14senttiseksi. Etkö perkeleen pässi osaa edes lukea. Siinä lukee selkeästi 15-16cm pituudeksi ja 12 paksuudeksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1011031
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt57989Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61830Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa144798- 65695
Naisten top-5 red flagit
1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel103571Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto90567- 78541
- 53527
- 39518