kyllä oli kuuma pano puu tälle päivää.aamusta jo panetti ihan hirveesti.niinpä netti auki ja treffit sivulle.silmiin otti ilmoitus nuori nainen vailla seuraa nainen oli 25v ei suomi neito.numero kehiin ja kyselyä naiselta nainen naureskeli kun kerroin että pilua tekee mieli tosipaljon.sovittiin tapaaminen 2.5 h päähän.tuli sit mieleen että otetaan ja naidaan koko rahan edestä pikku pilua ja nappasin cialiksen alas:)voi ihanuus tää nainen oli tosi kaunis hetki juteltiin ja siitä sänkyyn nainen otti ja puristi mua nänneistä ja sillon kanki koveni nainen ja tokas katsotaan miten jaksat kiire ei ole.kristus kun painoin kalun karvattomaan pimppaan ajattelin että nyt menee tunti tai kolme mutta pannaan kunnolla.siinä asentoja vaihdettiin monta kertaa.takaa päin työntelin reippaasti niin yht.nainen tuumas että nyt top.olin siinä että jahas!!tuumas että 1.30h pantu pilu hellä 5orkkua naiselle.no itse alkoi pyytään että nuin hyvin kovana niin saat peppuu jos haluut.tottakai haluun rasvaa reikään ja kalua perään luoja tuntu hyvältä 20min jälkeen kutina palleissa ja lasti lähti:) nainen siinä tuumi että ei taida ottaa ketään puoleen päivään naimaan:) parhainta tässä on se että sain houkuteltua naisen ravintolaan syömään ja juteltiin kaikkea ja jokin kipinä jäi meidän väliin.numerot on vaihdettu ja sain hyvää yötä toivotuksen viestinä:)niin ja itse olen 29v saas nähdä taidan ottaa omaan sänkyyn tän naisen kokonaan:) onko kukaan seurustellut maksullisen naisen kanssa?
koko rahan edestä
rakkaus10+++
3231
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Sitten sinä heräsit ja laskit kissan pihalle:))
Haaveilla saa aina mutta totuushan on kuitenkin tássákin jutussa ihan toinen et olisiko ollut vaan unta kaikki tai heevetta suurta no ihan sama jos nauttii tállláisesti kun vetelee velikultaansa edes takas kunnes se pirteló tulee ja paineet helpottuu olkoon támá sitten unta tai ei ihan sama kuhan muistaa ettá ilman fantasioita on Seksikin tylsáá
Onko kukaan seurustellut maksullisen naisen kanssa? On, mutta et sinä. Vittuako täällä enää tarvitsisi satuilla. Joten jatka vain runkkailua!