Missä ne nykyään pyörii?
Lieksan homojengi?
guy jorma
25625
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Ei löydy käpykylästä paikkaa. Ehdotuksia?
uimahalli
Sinne,ette tule, rupee nyrkit kovenee. Menkää kansallispuistoon,hukkan meni.
Uimahallissa minä käyn joka viikko useasti, eikä mua kiinnosta vieraat miehet millään lailla. Oma ukko pitää huolen tarpeista. Niin, käy siellä muitakin homoja siinä missä heteroitakin. Lieneekö sillä mitään väliä?
Eikö ne kokoonnu yleensä PANNUhuoneessa.
Kirkko ja kapakka ei karvoihin katsomista
Soini kastettiin lapsena evankelis-luterilaisen kirkon jäseneksi. Keväällä 1988 hän kääntyi katolilaiseksi.[26] Hänen ensikosketuksensa katoliseen kirkkoon tapahtui 23-vuotiaana vuonna 1985 interrail-matkalla Irlannissa.[36] Hän jätti luterilaisuuden, koska ei kokenut luterilaisena saavan vastustaa naispappeutta tai aborttia
Kirkko ja kapakka ei karvoihin katsomista: oliko se ote puolueohjelmasta.
Ei vaan kaapista
Onko kyseessä ruutisalaliitto? koska nimimerkki guy viitaa siihen
Kyllä se on se uimahalli.
Uimahallissa homot kyttää toistensa haarovälejä. Normaali hetero ei uskalla suihkussa edes kumartua, jos niin tekee, heti joku survaisee temminsä anuksesta sisään.
saippuun pudottaminen vArallista suihkussa. saattaa joku survasta persieeseen.
Sairasta ajatusta
Jos sinun emäntäsi pudottaa saippuan lattialle niin oletko heti hässimässä?väkisin
Mielestäni kaikissa ihmissuhteissa on kunnioitus toista ihmistä kohtaan, ettei raiskausta tapahdu.myöskään avioliitossa miehen ja naisen välillä
Ei kai pupukaan tule sinun kattilaasi suoraan vaan sinun pitää se ajaa tai saada muutenmyös heterosuhteessa suostuvaks,i eikä vaan pitää makkuualusena väkisin
On sen verran tietoinen käyttäytymissäännöistä, ettei kukaan ole noin toiminut ainakaan minun nähden, joten keskenkasvuisten mielikuvitusta
Nyt tuli Lieksalaisille iso purtava. Jo tuo sana "ihmissuhde" on niin pitkä sana, että useampi Lieksan lukeneempikin halkeaa tuskaansa. "Kunnioitus" on jo sitten niin vaikea ymmärtää, että useimmilla on kirjastossa käynti edessä.
Lieksalainen on kuin se torpanrakentaja, joka joen varteen torppaansa rakentaessaan näkee vedessä lastun ja lähtee kirves kädessä yläjuoksulle uutta tulokasta häätämään: vieraita ei suvaita, ei edes oman rodun asukkaita.
no mikäs tuossa jos uimahallissa kävisin ja joku homo tuijottaisi mun haaroväliä niin mikäs tuossa, voisin vaikka vähäsen esitellä melaani tuijottelijalle.
Oletko majava ja teetkö pesän uima-altaalle
Olen tulossa pitkästä aikaa kesällä lomailemaan Lieksaan. Muutin sieltä 2003 pois muualle duuniin ja korkeintaan kerran vuoteen olen viikonlopun viettänyt Lieksassa. Kuinka siellä suhtaudutaan nykyään avoimesti homoihin ja lesboihin. Aion tuoda rekisteröidyn kumppanini ensimmäistä kertaa rakkaaseen kotikylään, enkä tahdo pelätä väkivaltaa, josta on liikaa puhetta ollut viime aikoina.
Eikös niitä homoja löydy sieltä valintatalon nurkilta, siinä aamupäivisin pyörimässä!
Siellä sitä on kaikenkokoista ja näköstä joten sinne vaan sekaan!
Jaa. En nyt ole homojen sekaan erityisesti hakeutumassa. Ihan kuule normaalisti ihmisten ilmoille ja illanviettoihin. Kyselin vaan, että onko suhtautuminen yhtä kankeaa, töykeää ja alkukantaista mitä keskustelut antaa osoittaa. Saammeko pelätä, kun menemme icellan terassille kesäpäivää viettämään, tai simppaan pikkutunneilla.
Älä meme Lieksaan. Siellä juntit hakkaa kaikki somalit ja homot.
Tiedän Lieksassa homo rassun, siltä potkittiin pallit niin pahasti, että ääniala muuttui sopraanoksi.
Uimahalli paras paikka kokoontua.
Sairasta ajatusmaailmaa. Mä olen homo, jolle onneksi on siunaantunut ystäviä tollaisten väkivaltaisten idioottien sijaan.
Ajatuksesi on kivikaudelta.Miten voi olla noin tyhmä.
Onko Haavisto tulossa Lieksaan ja tuleeko Hakkarainen myös? siitähän oli aikanaan media uutinen keskisuomessa aikanaan.
Toiseksi muistaakseni Haavisto sai aika paljon ääniä Lieksasta ja on jukisuuden henkilö ja muistaakseni jossakin totesi, että täällä hän on saanut aikanaan vierailla ja askarrella Wolkkarit taisi kiinnostaa Aikanaan ainakin mootori oli takana ja ilmajäähdytys niissä autoissa.