Eivät kääntäneet tuoliaan, kun uskomaton ääni ja tulkinta scorpionin laulusta. Selitys mikä tahansa, kaverit eivät kääntäneet tuoliaan ja kommentit lakonisia. Tämä ohjelma jäi viimeiseksi, kun katsoin. Joku tolkku pitää olla, miksi katsoa. Valmentajat kääntävät tuolinsa, kun huippuääni ja hyvä tulkinta. Oli syy mikä tahansa, en pidä siitä fiiliksesta, kun upea laulaja lauloi. Ostaisin sen italialaisen kaverin levyn heti, vaikka vain sen yhden laulun takia.
"huippuvalmentajat"
"valmentajia?"
3350
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Samaa mieltä. Paras ääni ja tulkinta. Parempi vain, että kaverin ei tarvitse kisailla aika typerässä kilpailussa.
Äänessä ei olis ollut vikaa, mutta kun jotkut laulajat luulee, että huutaminen on laulamista ja mitä kovempaa huutaa, sen parempi. Oisin tykännyt muuten mutta korviin sattui.
En tykännyt minäkään kyseisen herran laulusta, mutta nämähän on niitä maku kysymyksiä ja niistähän ei voi muuta kuin kiistellä.