Missäs

Jalasjärven kunnan kotisivut on?
795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

... Vai tarkoitatko että kun jopa Kauhajoella (!) on täällä Suomi24:ssä oma palsta niin Anturajärvelläkin pitäisi olla?

On myös "Yleistä Etelä-Pohjanmaasta" ; ehkä siellä parveilevat sellaiset levottomat sielut jotka eivät löydä rauhaa näistä muista vaihtoehdoista?

Äänestä
  • Jos se kunta kummiski menöö konkurssihin niin turha sille enää on omaa palstaa perustaa!

    Äänestä

vi täällä ei mitään sivua tarvitse, kun yksi kellokas kirjoittaa pikkunättejä jorinoita seinäjokelaiseen Epariin ja toinen, jo ehtoopuolen kulkija Ilkkaan urheilusta. Kumpikaan ei ole sanallakaan maininnut kuntansa talousahdingosta.

Äänestä
  • Ipu Tolonen ei hellitä ikinä.

    Äänestä

  • urheilu rikastaa kirjoitti:

    Ipu Tolonen ei hellitä ikinä.

    .

    "Eikö niitä sopupelejä voisi katsoa läpi sormien"

    Ja muita kuolemattomia lauseita

    .

    Äänestä

Horisoo mitä horisee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihmeihmeihmettelen kirjoitti:

Jalasjärven kunnan kotisivut on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu