Feikki kaappausko Jemenissä?

Jospa tämä pn peiteoperaatio jossa mitataan asetelmia ja valmiuksia ja nuuta hönppää?
263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Feikkiä ainakin siltä osin että kun koko alqaidaa kun ei ensinnäkään ole kuin feikkiversiona.

Äänestä

Niin miksikä sitäkin kieltä olisi pitänyt siellä muka opiskella?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kas kun ei merihirvi kirjoitti:

Jospa tämä pn peiteoperaatio jossa mitataan asetelmia ja valmiuksia ja nuuta hönppää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu