Muistakaa laittaa

kissoille tossut pakkasessa että eivät vilustu.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En tiedä oliko tuo vitsi vai ei mutta onko sellaisiakin kissoja jotka antaa laittaa itselleen yhtään mitään ilman raivokohtausta? Minun kissa kynsisi minut hengiltä siitä hyvästä.

Äänestä
  • ole pelkoa että raapisi.

    Äänestä

Kissojen tassuissa ei ole juuri lainkaan tuntoa, eivät tarvitse. Pieniä aikoja ulkona vaan ja sisälle heti kun tahtovat.

Äänestä

Ei ole ihmisenkään jaloissa tuntoa jos käpöttelee päivän paljasjaloin 30 asteen pakkasessa

Äänestä

Meidän kätsyt ei menny kovalla pakkasella ulos. Kun haistoivat kuivan pakkasilman rappukäytäsässä niin täyskäännös takaisin sohvalle.

Äänestä

korvaläppiä eikä kaulaliinaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kissoille tossut. kirjoitti:

kissoille tossut pakkasessa että eivät vilustu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu