Minkä pituinen muna miehellä pitää olla (realistisesti)!16,18,20,25???
naiste unelma mitta??
kyselijä:)
29545
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Oletko tosissasi ?
Kumpi olet poika vai idiootti ?
13 "sneettiä" passaako?
Muutama milli riittää naiselle unelmaan, siis pankkitilillä. Kaikki muu on satua.
Normaali 13cm on riittänyt aina Suomessa.
Pullea 18 senttinen kelpaa kaikille ja bonuksena sitä kadehdimme me kaikki pikkumunat. Niin kuin usein nähdään.
Mitä bonusta se on jos joku kadehtii?
Kyllä siitä se 18 senttisen omistaja nauttii, kun sinä pallo punaisena sitä sen kalua koitat dissailla:D
Jo on erikoiset ja sairaat nautinnonaiheet.
täältä löytyis noin 16cm pitkä ja noin 14cm ympärysmitaltaan olevaa penistä. eikös ole aika normaalia.
On se normaalia ja typerää mitata persereijjästä asti. Olet Kimmo asian ytimessä.
Tulen vähän hätiin, kun tuo meidän kriitikkoluotsi ei hyväksy yli 13 senttisiä.
Minulle ne sopii oikein hyvin;) Sulla on passeli kikkeli. Pirun paksu ja sopivan mittainen. Naiset kiljuu riemusta kun niitä tuolla tökit.
Onnittelut hyvän kokoisesta pelistä.
Tuo kakkosluotsi on vähän kateellinen tuollaisille kunnon kulleille, mutta älä huoli. Ota ne kirjoitukset kunnianosoituksena;)
Minä pidän isomulkkuisten puolta.
Annan hänelle HUOMAUTUKSEN, jonka syynä on pikkuisen normaalia isomman kulllin dissaaminen.
Montako varoitusta pitää saada että saa sanktion?
Onko sanktio joku homoiluun liittyvä vai selviääkö bannilla?
SopisikioH-X, että et kommentoisi heteroiden asioita, koska olet homo?
Sorry. Ei sovi.
Olet tarkkailussa. Nyt jää jännittämään. Kerron sanktiot myöhemmin, kun olen saanut valtakirjan.
Siihen saakka ihmisiksi...
Et voi itsekkäästi homon luulojasi täällä soveltaa heteroihin.
Kai tajuat, että pimppi ja homon perse on kaksi eri asiaa?
Uppoaako homon perseeseen enemmän tavaraa ku normipimppiin?
Takuulla...
Hmm, kai se sitten on uskottava kun noin vakuutetaan. Ehkäpä asuksen jutuissa on sittenkin perää...
Toi sun viimeinen kappale kirvoitti niin hyvät naurut, että oli pakko plussa antaa. Ehkäpä H-X ite antaa sun valita, että haluatko sanktiosi bannina vai laitetaanko ihan peppurangaistus.
Ja tää olisi siis tuolle asukselle (21:37)
Tosiaan. se on hänellä 21,37 cm pitkä. Olen tämän kokenut monasti. Unohtumattomia öitä!
Ei miestä voi valita munan perusteella, koska muut kriteerit menee tietysti edelle. Jos mies on muuten hyvä ja ihana, niin kyllähän se kokonaisuuden täydentää se 20cm kokoinen kalu!!
Äläs poika inise siellä naisten nikillä. Ok; sulla on pieni mulkku ja häpeet sitä, mutta provosoinnin ja muiden seksielämänpilaamisyritysten sijaan voisit mennä terapiaan.
Ja onko se muökkus edes toivoton? Josoa katselisit vähemmän pornia ja roikkuisit täällä paskapalstalla, se auttaisi mahdollisesti sinua.
Haloo ,tosiaan ei pituus oo naiselle hyvä jos mies ei osaa käyttä.Mä 17cm käyrällä saan naisen kun naisen orkkuun.
pienellä (alle 15cm) alakäyrällä ei tee ainakaan mitään. No voi sillä naisia naurattaa huumorimielessä..
Anna sitä miehille. Ne arvostaa alakäyrää, kun se on niin suuhunsopiva.
Nykyään ukkomiehetkin homostelee kovasti. Se on muotia.
Oikeesti 15 on hyvä koko ja lakkaa halveeraamasta mulukkuasi, tai saat HUOMAUTUKSEN.
Alakäyrä 15cm on oikeesti 12cm.
HUOMAUTUS !!!
Syy: Annoit plussan itsellesi noin typerästä tekstistä. Myös oman valehtelu 17-senttiseksi vaatii huomautuksen. Yläkäyryys menköön nyt sormien läpi.
18 cm pitkä ja ympärysmitta 13,5 cm.
Jos tuosta pitäisi joustaa niin ei haittais vaikka pituus olisi 15-17,5 cm.
Ei sillä pituudella ole väliä. Tottakai pidempi on miellyttävämpi suussa ainakin omasta mielestäni ja seksikkäämpi. Jos osaa hoidella naisen pienemmälläkin munalla, niin sitten ei väliä.