Hyundait kuuluvat TOP 10 listalle

Todellista huippulaatua. Ei sitä kaikki autot tuolle listalle pääsekään
http://www.iltasanomat.fi/autot/art-1288534317255.html
4121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kärkkyy..

Äänestä

NIin, täytyisi muuttaa nimi a:lla alkavaksi, jolloin pääsisi ihan kärkeen.
Listahan julkaistaan aakkosjärjestyksessä.

Äänestä

Kun luet koko artikkelin niin huomaat että Hyundain osalta mallit vanhoja, 90-luvun alkupuolelta. Muilla merkeillä sitä vastoin ruostumisherkkejä malleja 2000- luvun loppupuolelta. Alkuperäisartikkeli sinänsä valaisevaa luettavaa, kalleilla merkeillä muutamassa vuodessa laajoja ruostevaurioita.

Äänestä

Mistä näitä riittää! Hommaa viagraa niin sullakin ehkä ottaa eteen eikä tarvitse näitä lapsellisuuksia näille palstoille vääntää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hieno saavutus kirjoitti:

Todellista huippulaatua. Ei sitä kaikki autot tuolle listalle pääsekään
http://www.iltasanomat.fi/autot/art-1288534317255.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu