Tuksu julkkikset.fi-sivustolla kehuskelee itseään :)

Tuksu on mainostanut itseään omalla nimellään rekisteröityneenä julkkikset.fin sivuilla. Lukekaa ketjua aikanne kuluksi. Siellä kommentoi myös AMB.

http://www.julkkikset.fi/forum/index.php/topic,9921.0.html
3324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

AMB on ilmeisesti hyvä varavaimoke, sillä hänen sello-miehellään on edelleen salasuhde ja tämä misukka asuu mun naapurissa, mutta ei siitä enempää.

Äänestä
  • Paloi kasvot ja kuvät jäi lähettämättä. Vai olisiko niin ettei Johanna kelvannut lehteen ja sisko pääsi. Jokin selitys piti äkkiä keksiä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Vanhoja aikoja kirjoitti:

Tuksu on mainostanut itseään omalla nimellään rekisteröityneenä julkkikset.fin sivuilla. Lukekaa ketjua aikanne kuluksi. Siellä kommentoi myös AMB.

http://www.julkkikset.fi/forum/index.php/topic,9921.0.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu