Petturi mies kiinni!!!

Mitkä tunnusmerkit mistä tunnistaa pettäjän?

LUE TÄSSÄ, TÄMÄ PITÄÄ PAIKKANSA!!!

http://www.terveysfoorumi.fi/index.php?topic=64.0


.
288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ihmettelin miksi mun miehen puhelin oli äänettömällä aina, siihen asti jäi kiinni...

Äänestä

Miksi miehet ovat hiljaisia??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettynyt3 kirjoitti:

Mitkä tunnusmerkit mistä tunnistaa pettäjän?

LUE TÄSSÄ, TÄMÄ PITÄÄ PAIKKANSA!!!

http://www.terveysfoorumi.fi/index.php?topic=64.0


.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu