Israel ja doping

Mielestäni Israelin antidoping toiminta ei ole sillä tasolla, että maa voisi lähettää urheilijoita olympiakisoihin. Testauksia ei tapahdu harjoituskaudella ollenkaan. Kreikan ongelmat ovat pientä verrattuna Israelin doping-tehtailuun. Pois kisoista sääntöjen rikkojat!
4351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Heh,heh,suomalainen puhuu noin ja unohtaa suomalaiset hiihtäjät,voi herran jumala,sanon minä,,,,

Äänestä
  • Miksi Israelilaisien hiihtäjien sitten pitäisi päästä helpommalla. Kärytköön jos heillä käryttävää on.

    Äänestä

suurvalta Israel ei testaa riittävästi... mistä muuten tiedät ettei testaa? Annapa linkki.

Äänestä

ollut ihme kun suomalaiset hiihtäjät jäivät kiinni vasta Lahdessa. Piirit ovat Suomessa sen verran pienet että kyllä on varmasti moni iso pamppukin tiennyt ettei siellä mustikkasopalla hiihdetä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Testaaja kirjoitti:

Mielestäni Israelin antidoping toiminta ei ole sillä tasolla, että maa voisi lähettää urheilijoita olympiakisoihin. Testauksia ei tapahdu harjoituskaudella ollenkaan. Kreikan ongelmat ovat pientä verrattuna Israelin doping-tehtailuun. Pois kisoista sääntöjen rikkojat!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu