Kaikkonen oli vain syntipukki

Syylliset juoksivat takaovesta pihalle.

Toivottavasti kaikkonen vaihtaa puoluetta niin saa kovan kannatuksen.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mielestäni kepu pelas kaikkosen ulos tässä vaiheessa.

Äänestä

Miten niin syntipukki? Oliko siellä muutkin käyttäneet luottamustointa väärin, jakaneet fyrkkaa itselleen ja heistä vain Kaikkonen oli liian hidas juoksemaan, ja jäi ainoana kiinni?

Äänestä
  • Kaikkonen on syytön tästä lähin vihaan kepua ja se tulee myös näkymään joka paikassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Homma on tässä kirjoitti:

Syylliset juoksivat takaovesta pihalle.

Toivottavasti kaikkonen vaihtaa puoluetta niin saa kovan kannatuksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu