Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ei kukaan täysijärkinen..

Myy itseään.

Voi olla täysi-järkinen EHKÄ jos myy itseään 1-10 kertaa vuodessa tilanteen tarpeen. Mut ei ihan oikeasti ''mielellään''.


On täälläkin myyty seksiä, mut johtuu vaan tästä suomen sosiaalitoimesta. Olisin kuollu aikoja jos en olis myynny ittiä joskus.
4119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä kyltymätön ihminen mielellään ottaa rahaa siitä mihin on himo.

Oikeastaan olisi vähäjärkinen ellei käyttäisi luonnon luomaa siten hyväkseen.

Vähän olisi veemäistä kärttyillä jossain työpaikassa ja yrittää tehdä sitä sun tätä. Ei veljet kun saa toteuttaa itseään, on se aivan toista.

Äänestä

Hupakoilla on monenlaisia syitä miksi myyvät itseään.
Yleisin on varmaan raha. Joillekin se on helppoa lisäansiota. Jotkut ovat niin veloissa ja velat ulosotossa, etteivät voi käydä normaaleissa töissä.
Tiedän myös hupakon, jolle seksin myyminen on hänen oma fetissi.

Äänestä
  • houkuttelee helposti saatava pimeä raha.
    Oikeat työt ei näitä laiskoja ämmiä kiinnosta, mutta
    hanakasti ovat käyttämässä veronmaksajien ylläpitämiä palveluita.

    Ja vaatimassa vielä itselleen ja "työlleen" hyväksyntää.

    "työllleen", joka on lähinnä keski-ikäisten perheenisien pornofilmeistä
    saatujen kicksien toteutusta käytännössä.

    Äänestä

helppo työ ja siitä saatu raha houkuttelee

=)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hohhoijjaasiispä kirjoitti:

Myy itseään.

Voi olla täysi-järkinen EHKÄ jos myy itseään 1-10 kertaa vuodessa tilanteen tarpeen. Mut ei ihan oikeasti ''mielellään''.


On täälläkin myyty seksiä, mut johtuu vaan tästä suomen sosiaalitoimesta. Olisin kuollu aikoja jos en olis myynny ittiä joskus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu