Gronbergin lausunnot aiheuttaa

rasismia ulkomaalaisiin kantaväestön keskuudessa ,, olisko syytä vetää omat johtopäätökset , Kun ei enään tiedä minkä maan asiat pitäis hoitaa ensin kuntoon, en voi uskoa tälläistä touhua, no soini saa seuraavat ääneni
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen huolissani nuorten tyttäriemme kohtalosta, kun jorgokset rasvattuine kuontaloineen tulevat tänne sankoin joukoin heidän kimppuihinsa!

Äänestä

Ehän tuo normilta kuulosta.Vaihtais lääkityksen.Ei ole kohdallaan.

Äänestä

gronbergin puhe täyttä idiotismia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


komposti haisee kirjoitti:

rasismia ulkomaalaisiin kantaväestön keskuudessa ,, olisko syytä vetää omat johtopäätökset , Kun ei enään tiedä minkä maan asiat pitäis hoitaa ensin kuntoon, en voi uskoa tälläistä touhua, no soini saa seuraavat ääneni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu