Moi. Kun olen lukenut uutiset, katsonut sähköpostin, facebookin ja pelannut pari peliä niin siihen loppuu minun tekemiseni tietokoneella. Nyt haluaisin ehdoituksia mitä kaikkea tietokoneella voisi tehdä, kaikki ehdoitukset ovat tervetulleita.
Mitä kaikkea tekemistä tietokoneella
17
4689
Vastaukset
- Muistoja mieleen
Google maps, siinä hyvää ajanvietettä.
- katoppa ite
Mikä ketäkin kiinnostaa, ja voihan sitä tehdä jotain mikä tuntuu aivan vieraalta ja oudolta, käydä tutustumassa itselle outoihin asioihin. Itsellä meni yksi ilta joutuisasti kun latasin keittiösuunniteluohjelman ja suunnitelin erilaisia huoneratkaisuja ja ihan vaan huvikseni. Nyt ajattelin katsoa NASAN sivuilta uusimmat kuvat Mars luotaimen otoksista .
- Nonniinbooooika
Ehdoituksia kaipailisin juuri siksi kun itsellä ei tule mitään mieleen.
- Löytyskö semmosta
Lisää. Google Maps ja Nasan sivut oli hyviä. Jotain jota ihmiset tekee yhessä netin kautta?
http://neoniperhonen.blogspot.fi/
Tässä on sulle parasta ajanvietettä ;)- Kokardi65
tässä katsottavaa http://www.flightradar24.com/59.7,33.38/5
elikkä voi katsoa kartalla lentokoneita missä niitä lentää reaaliajassa konetta klikkaamalla näkee koneen lentoreitin korkeuden nopeuden sekä mikä kone kyseessä jne.
jos jokin kone lentää vaikka kotisi yli sitä voi katsoa täältä - Kokardi65
https://www.youtube.com/
täällä aika kuluu niin ettei huomaakkaan - panfulover
pelaa pmnafuu
- kluklurunks
Pornosivut auki, ja lapanen laulamaan.
- it_forks
Trollaus suomi24:lla, parasta.
- LoppuTulossa
http://nuclearsecrecy.com/nukemap/?&kt=800&lat=60.1698557&lng=24.938379&hob_opt=1&hob_psi=5&hob_ft=9511&ff=50&zm=11
Sotaa odotellessa. - Anemanur
http://www.boredbutton.com/
täällä kaikennäköistä, tylsyysnappia painamalla - JOKUVAA1234567891011121
PELAA 1001 PELEJÄ
- Anonyymi
Hyi!
- yolo
seuraavaks youtubeen! kuluu helposti parikin tuntia! käykää tsekkaas tää alottava tubettaja: https://youtu.be/1E2j5j9FjPI itse samaistun häneen todella paljon!
Tee jotakin luovaa. On hyvä luoda jotakin koettavaa toisille vaihteeksi sen sijaan että on vain kuluttaja, ja siitäkin saa eräänlaisen tyytyväisyyden tunteen.
Sen lisäksi joissakin paikossa siitä jopa maksetaan.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "1345452Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella313902No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452490Eipä tunnu se "pedofilia" huuto kiinnostavan
Lähinnä se sekohäirikkö ressukka joutuu itse vastaileen itselleen, mitään näkyvyyttä ei saa, palstalla ylipäätään on hyv392067Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv281862- 241853
- 411670
- 521641
- 301584
- 401576