Enpä ainakaan äsken päässyt niitä katsomaan! Sivua ei voi näyttää! Vika ei ole koneessani eikä yhteydessä, kaikkialle muualle pääsen. Toivottavasti edes apteekit sinne pääsee, muuten jää monelta lääkkeet saamatta!
E-reseptit
2
150
Vastaukset
- ean1
Luultavasti maailman nopein vastaus. ; )
Reseptin saa halutessaan myös paperisena.
Kaikilla ei edes ole pankkitunnuksia, joilla asioitaan voisi hoitaa.- minä aloitin
Ei ollut vaihtoehtoa, minulle sanottiin, että vain sähköisenä saa! Ja eihän siinä mitään pankkitunnuksia tarvitse kuin jos itse haluaa katsoa. apteekki sinne pääsee ilman asiakkaan pankkitunnuksiakin. Olisinpa vain katsonut joko uudistetut reseptit siellä näkyisi. Ei se nimittäin ole varmaa. Kesällä ihmettelin, miksi ei reseptiä siellä ollut. Kävi selville, että asia oli unohtunut joltakulta. Ihan turha mennä apteekkiin tyhjän perään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897189- 353801
- 453390
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402542- 412312
- 2082296
- 1222202
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292129Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241868- 401779