Ympäriajosimulaattori

Minkälaisia kokemuksia? Meneekö se tosissaan noin hitaasti mitä videolla?
3112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

missäpäin suomea on tollanen simulaattori? onko youtubessa joku video vai missä semmosen vois nähdä?

Äänestä

Kyllä, se menee yhtä hitaasti, lisäksi ohjeet ovat "älä missään nimessä avaa turvavyötä tai ovea auto ollessa väärinpäin tai kallellaan"

Yhtä hyödillinen harjoitus kuin joku liukasradan harjoitus tyyliin "aja korkeintaan 40km/h ja väistä oikealle puolelle viivojen jälkeen"

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ampud kirjoitti:

Minkälaisia kokemuksia? Meneekö se tosissaan noin hitaasti mitä videolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu