Mihin Mennä Tanssimaan Tampereelle?

Missä tamperelaiset käyvät tanssimassa, ja onko maanantaina tai tiistaina tansseja missään keskustassa tai siinä lähettyvillä? Kiitoksia paljon vastaajille=)
5249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tamperelaiset tanssivat talvisin Seurahuoneella ja Tähdessä, kesällä lähilavoilla. Ma ja ti ei tanssipaikat ole auki :-/

Äänestä

Kaijakassa Alarannassa.

Äänestä

Riippuu paljon siitä millaista tanssia haluat tanssia.

Äänestä

Tanssi vaikka Tammelantorilla. On ainakin tilaa eikä ole kiinni aukiolo ajoista sinne kun voi mennä koska vaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TanssimisenTaikaa kirjoitti:

Missä tamperelaiset käyvät tanssimassa, ja onko maanantaina tai tiistaina tansseja missään keskustassa tai siinä lähettyvillä? Kiitoksia paljon vastaajille=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu