Soita Jukka brothersille. NJAAA. notta.

7100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

pitäisikö siis soittaa veljelleni vai mitä häh ?

Äänestä

COOLEST TUNE

Äänestä

Ei blondeille. Sitä toi kieltomerkki tarkoittaa. Vitsi. Buahhaha.

Äänestä

Notta jotta. Ei sotketa Jukkaa tähän juttuun..miksi pitäisi?

Äänestä

Jukka on bodiguard ja blokkaa liian innokkaat blondit kummittelemasta.

Äänestä
  • Nii, vittu kun niitä koikkelehtii aina eessä

    Äänestä

soittaa mulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


invisible man kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=4MjuEqaSWmk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu