Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Percemittauksen salat

Voisiko joku ystävällisesti tulla tänne antamaan hyviä percemittaus tapoja, tekniikoita ja vinkkejä ;;) Nyt en siis kaipaa mitään tämän Asusksena ja H-X:sänä esiintyvän henkilön kommentteja tänne,kiitos.
987
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei ole mitään saloja. Mitta soimaan vaan Fasus...

Äänestä

kuka on fasus? seliottäkää!

Äänestä

Fasus on usein naisena esiintyvä mies, jolla on hyvin paljon aikaa ja paljon huonoja juttuja...

Itseasiassa hän on tämä mies:

kirjoita hyvin9.2.2013 21:430 SULJE
Hei jurbot: oon mies. Oon feikannut tänne Suomi24- keskusteluihin viimeisen vuoden aikana naisena luullakseni noin 200 kertaa (arvio). Minua on epäilty mieheksi 5 kertaa!!!!!!!!!!

Feikit, panostakaa tekstiinne!!!!!!

- -

Kaipaan oikean Asuksen spontaaneja raivonpurkauksia tappouhkauksineen ja mikäs sen lystimpää, kuin lukea mitättömän pienestä keskimitasta ainoana oikeana. Myös se oman kullinnysän kehuminen keskikokoa hieman isommaksi 17 senttiseksi saa aina hyvälle tuulelle.

Tämän Fasuksen jaarittelut taas mm. Pohtijamiehenä ja sille vastailevana naisena ovat perin puuduttavaa lukemista.

Mutta eihän niitä onneksi ole pakko lukea...

Äänestä
  • Eiköhän näitä fasuksia ole melkoisen paljon, eikä vaan yks heebo....? Itse asiassa luulen, että vähintään 9/10 "naisten" kirjoituksista on miesten käsialaa, mut en usko, et yks hemmo niitä tehtailee.

    Äänestä

  • asrd5tfyghuj kirjoitti:

    Eiköhän näitä fasuksia ole melkoisen paljon, eikä vaan yks heebo....? Itse asiassa luulen, että vähintään 9/10 "naisten" kirjoituksista on miesten käsialaa, mut en usko, et yks hemmo niitä tehtailee.

    On täällä tyty (mies) jos toinenkin piipahdellut;)

    Eikä siinä mitään. Ei saa syrjiä trans-henkisiäkään. Eipä sillä paljoa ole väliä vaikka feikkaakin, jos keskustelu menisi siitä huolimatta asiallisissa merkeissä.
    Jotkut feikkinaiset erottaa kolmen kilometrin päästä. Minunkin on väitetty feikkaavan naisena. En kyllä ymmärrä, miksi sellaista tekisin. Pystyn kaikki haluamni asiat sanomaan kyllä itsenänikin.

    Äänestä

oon wittu 30.w bitch!!! (oujee beibi) tuuKS SAATNAA IMEE MUN LIUKAST DICKKIII!!?? ;*

wittu mä oon nainen

Äänestä
  • Plussasitko itse itseäsi? Sä taidat olla se palstavajakki sieltä menneisyydestä, ainakin sun juttujen taso on säälittävää..

    Äänestä

  • fsasfasfbafsd kirjoitti:

    Plussasitko itse itseäsi? Sä taidat olla se palstavajakki sieltä menneisyydestä, ainakin sun juttujen taso on säälittävää..

    Se on oikeesti kipee. Meillä muilla voi hyvän hoidon sattuessa olla vielä hiukan toivoa.

    Äänestä

  • fsasfasfbafsd kirjoitti:

    Plussasitko itse itseäsi? Sä taidat olla se palstavajakki sieltä menneisyydestä, ainakin sun juttujen taso on säälittävää..

    Ei, MINÄ olen se vajakki

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuusamon keppeilijä kirjoitti:

Voisiko joku ystävällisesti tulla tänne antamaan hyviä percemittaus tapoja, tekniikoita ja vinkkejä ;;) Nyt en siis kaipaa mitään tämän Asusksena ja H-X:sänä esiintyvän henkilön kommentteja tänne,kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu