Kuka on kiinnostavin?
Itse oon muutaman jakson katsonut ja Claudia on varmaan kiinnostavin. On se kun on jäänyt viiden lapsen yksinhuoltajaksi. Oikea supernainen.
Onko Marketta kenenkään suosikki?
Te inhoojat ei tarvii valitella.
Iholla
17
429
Vastaukset
- Snaddiio
Venla on paras. Bilettämään ja kaikkee. Aika lähellä varmaa nuorison elämää.
- Hiihdolla
En seuraa. Pakko ilmoittaajoo.
- Vauvan
Niin aluks ol ok mut ei se kyl enää kiinnosta.
- Avvab
Mä en välitä siitä Sannista tai Venlasta kauheasti. Claudia ja Marketta on hyvii.
Johannaa en ees muistanu et on koko sarjassa. - Säkösnwdi
sanni on kiinnostava mut Marketta eiiiiiii jaksa tai siis ei
- Oletko_valmis
Sekä tulee arkisin ma-to ja uusitaan lauantaina ja perjantaina. Useasti kyllä näkyy näin viikonloppuisin...
- seonvainkissa....
Yksi kissa jää auton alle, toinen mopon alle, viimeksi saatu pieni kissanpentu katoaa heti ensimmäisenä päivänä? Joku ei ilmeisesti tykkää kissoista siinä perheessä. Kyseessä on eläinrääkkäys jos avuton kissanpennusta ei pidetä huolta. Hälläväli meininkin eläimiä kohtaan.
- huhheijjakkaa
Katoaa jo ensimmäisenä päivänä? Siis mistä sä revit noita faktojasi? Ja pliiis, älä vastaa että "jaksossa näkyi". Ei ne jaksot ole edelleenkään mennyt juuri kuten naisten oikeassa elämässä. Vaan ne on leikattu kasaan suuresta määrästä materiaalia.
Kissa oli kyllä Claudialla pitkään ennenkuin pääsi karkuteille. Koko perhe myöskin varoo visusti ulko-ovien availua ym, jotta kisuli ei pääsisi ulos. Otetaan se järki käteen, ennekuin aletaan mesoomaan eläinrääkkäyksistä, vaikkei tiedetä asiasta mitään...
- eisemullekuulumut
Niin on tuo kummaa. Vois sitä huolta pitää silleen että katsois ettei kissat katoa tai sitten olla ottamatta koko kissaa.
- Eläinsuojeluilmoitus
Kissat pois noilta hunsvoteilta! Ansaitsevat hyvä ja huolehtivan kodin!
- Sanni Johanna
Sanni ja Johanna kiinnostavimpia ja lemppareita. Venla on ärsyttävin, suorastaan oksettava tyyppi. Markettakin melko rasittava. Claudia aika mitäänsanomaton, ei vaan jaksa kiinnostaa sen ex-mies ja ne sen humpuukkipovaamiset.
- I 'holla
Kiinnostavin taitaa olla Raili, epäkiinnostavin Tallulah.
- Riikka-Irmeli
Kyllä minun suosikkini on Eeva-Margareeta! Heini-Marjukasta sen sijaan en pidä, en ollenkaan!
- miesvaltatakas....
Se venäläinen poikaystävä on kaikkein mielenkiintoisin. Ohjelmaformaatti on hankittu Iaraelista. Näyttäkää miesten elämää Iholla, olis paljon mielenkiintosempaa.
- Ihollatus
Kuka ihmeen mies suostuisi raahaamaan kameraa mukanaan ja vielä tilittämään siihen tuntojaan??
- nainen 28
Miten joku ihminen voi puhua niin väsyneesti ja näyttää jatkuvasti noin väsyneeltä kuin Marketta? Todella masentavaa kuunneltavaa. Elämään tylsistynyt jo noin nuorena. Mikään ei innosta eikä piristä, ihan kuin ois herännyt joka kerta kesken unien. Ilmekään ei värähdä kun se puhuu. Miksiköhän hän halusi ohjelmaan? Ihme nörttejä poikaystävänsä kanssa...onko tollasia nuoria oikeesti olemassa?! Säälittävää! Get a life.
- hyh markettaa
Ja miksi se akka haluu politiikkaan, vaikka sitä ei kiinnosta edes koko politiikka, saati yhteiset asiat? Eikä pidä ihmisistä.
Paskatärkeä nillittäjä, joka luulee olevansa jotain erityistä ja muita parempi, koska on kolmannen polven teekkari ja kokoomusnuori. Huoh. Menis kotio kasvamaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 244642
Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu333533Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543414Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu203350Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1232940Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod282680Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1162360Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint122351MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142175Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S331774