hallitus on haiseva paskaläjä

ptyi
558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mutta avaus kyllä oli yksi päivän tyhmimpiä ja vie vain turhaa tilaa palstalta.

Ei se avausten määrä vaan laatu...

Äänestä
  • Palstalle on alkanut hiljalleen tulla noita tasottomia avauksia ja huonosti referoituja linkkiavauksia paljon, ehkä suomalaiset ovat tyhmentyneet, eivätkä enään osaa tehdä asiallisia avauksia. Ehkä kyse on vain suomi24:n kirjoittajista?

    Äänestä

Ei nykyhallituksesta VOI tehdä muita avauksia..................

Äänestä
  • sekin on vain laatukysymys, eihän tuosta tarvitse kuin kertoa faktoja ;-)

    Ilman muuta pitäisi pyrkiä vähän parempiin avauksiin, jos toki kommentteihinkin, sellaisiin, joista löytyy jotain perusteluitakin väittämille.

    Äänestä

Katainen on jääräpää, ei ihme , että neuvottelutulokset huonoja. Missä kompromissit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sika kirjoitti:

ptyi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu