Käsitittekö samoin kuin meillä, että eka kilpailun tuotto meni osallistujille itselleen?
Sellaista Hjallis sanoi, että jakakaa keskenänne? Vai jakakaa niiden hyvätekeväisyyskohteiden kesken?
Diili !!
3
240
Vastaukset
- voi kiesus
että on rotannäköinen ukko se helmenkalastaja!
- thai-pekka
Aivan naurettava ohjelma tämä "julkkis" - diili.
Muutama osallistuja joilla jotain annettavaa ohjelmaan : Sedu, Vilma, Drokila, Stefan , loput aivan onnettomia muka julkkiksia !!
Lingdren os. Holopainen lähtöisin helsingin lähiöstä Myllypurosta, poliisi - isän kurista, taisi jäädä yo -kirjoitus tekemättä, kun aikuiset miehet veivät ?
Nuorempi Harkimo sössöttää enemmän kuin isänsä, olisipa jolle saanut malli-äitinsä puhekyvyn, sais jotain selvää.
Itse Hjallis, äidin suvun rakentama varallisuus tuottaa, businekset eivät tuota mutta neuvoja osaa antaa.- hyvä Hjallis!
Täytyy tunnustaa et aiemmin ennen diilejä en juurikaan arvostanut ko tyyppiä, siis Hjallista. Mutta ensimmäinen diili käänsi pääni ja mieleni. Hjallis on omanlaisensa kuten me kaikki, mutta nostan hattua että hän inhoaa selkäänpuukotuksi ym kieroilua - ainaki diilissä miten lienee muussa elämässään.
Hyvä että meillä on erilaisia "juontajia" , tyyppeinä. Odotan noitakin Hjalliksen kanssa ohjelmia. Hjallis uskaltaa kysyä suoria kysymyksiä ja kommentoida ja antaa suoraa palautetta kuten sedulle diilissä viimekis. Katsotaan mielellään:)
http://www.mtv3.fi/ohjelmat.shtml/kotimaiset/hjalliksen_kanssa/uutiset/1713835/hjalliksen-kanssa-alkaa---ensimmaisena-vieraana-matti-nykanen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827443Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044724Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734678Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584150HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen714137Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333639Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e623072Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty682776Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401970- 471705