lehtiä lukemassa

Olet hullu -nimimerkki lukee kuvassa Naton kerholehteä.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7b/Lenin_leser_Pravda.jpg
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Hehe. Ilmeisesti vaatimaton persoonani todella nyppii sinua:-) Se on hauskaa.

PS Tiedät varmaan, että sellaiset sanomat, joissa uhataan kanssakeskustelijan henkeä saa helposti poistatettua?

Äänestä

jaa missäköhän olen uhkaillut kenenkään henkeä, olen kirjoittanut että maanpettureille pitäisi antaa kuolemantuomio, ei se ole uhkailua vaan toiveeni siitä että esivalta olisi esivalta eikä mikään kukkahattutätien perseilyinstituutio

Äänestä
  • lähinnä sinun kaltaisesi valehtelijat, jotka leivttävät täysin perättömiä tietoja Suomen toimista.

    Äänestä

jaa Suomi on jo osittain Natossa mutta kansalle ei kerrota eikä tätä muuta se että hokisi miljoonaan kertaan että suomi ei ole natossa

Äänestä
  • hehe. Eli Suomi on mielestäsi Natossa, mutta Suomi ei sitä tiedä eikä armeija sitä tiedä eikä presidentti sitä tiedä eikä edes Nato sitä tiedä! Vain sinä yksin sen tiedät?

    Sellaiselle nämä juttusi todella vaikuttaa:-D

    Äänestä

haista nyt jo se iso ja märkä vittu!

mene pois täältä palstalta - vaikka ihan rehtiin palkkatyöhön eikä tuommoseen saatanan perseilyyn! Vittu!

Äänestä
  • Oletko sinä itse ainoa, joka täbnne saa kirjoittaa? Eikö se ole vähän kohtuuton vaatimus?

    Ei eläkeukon tarvitse eikä hän saa mennä enää palkkatyöhön. Johan tuota tuli jo tehtyä 43 vuotta!

    Äänestä

  • Olet hullu kirjoitti:

    Oletko sinä itse ainoa, joka täbnne saa kirjoittaa? Eikö se ole vähän kohtuuton vaatimus?

    Ei eläkeukon tarvitse eikä hän saa mennä enää palkkatyöhön. Johan tuota tuli jo tehtyä 43 vuotta!

    Mitä työtä? Missä valtiossa?
    Virolainen perseenreikä/natomato sinä olet, etkä mitään muuta.

    Voitte poistua.

    Äänestä

  • Suu kiinni kirjoitti:

    Mitä työtä? Missä valtiossa?
    Virolainen perseenreikä/natomato sinä olet, etkä mitään muuta.

    Voitte poistua.

    Suomessa ja yksityisellä.

    Itsehän sinä meitä jatkuvasti Natoon liität kun minä taas kerron, että emme kuulu emmekä liity.

    Poistumista olet onneksi alkanut nharjoittaa itse. Alkaako veto loppua?

    Äänestä

Maisteri on jo paljastanut kaksi rahoittajaa ihan ite, valtion ja Vakuutusyhtiö Ilmarisen. Muita nettiagentin rahoittajia ovat Sanoma Oy ja kokoomus, ehkä presidentin kansliakin ja puolustusvoimat. Kaivopuistosta ei tiedä.

Sen takia Olet hullu on niin hullu kun se ei ole saanut kun sotilaskoulutuksen ja sillä se yrittää pärjätä netissä ja mediamaailmassa meidän älykkäämpien vauhdissa. Se on sitten vaan yhtä pottuilua.

Äänestä
  • En tiedä, että kuka on tämä 'maisteri' ja minkä asian rahoittajia he ovat sinulle paljastaneet?

    Sinäkö se edustat sitä 'älykästä'? Vähän liioitteleva ilmoitus henkilöstä, joka ei osaa väitellä eikä edes perustella omia väitteitään. Olet pelkkä luuseri, jolla ei ilmeisesti ole työtä eikä naista ja joka purkaa katkeruutensa asiasta Sauliin.

    Äänestä

Olemme Natossa.

Äänestä
  • Emme todellakaan ole. On se kummallista, että Suomessa ei ihmiset tai lehdistö tiedä, armeija ei tiedä eikä presidentti tiedä eikä edes Nato tiedä meidän järjestöön kuuluvan. Vain sinä yksin tiedät, kun kuulet outoja ääniä pääsi sisällä?

    Äänestä

Olet hullu, ei valtio ole mikään järjestö.

Äänestä
  • Sinä älykäs? Olet todella hullu!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nato perikato kirjoitti:

Olet hullu -nimimerkki lukee kuvassa Naton kerholehteä.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7b/Lenin_leser_Pravda.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu