Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehelle dildoa? ( Couple89/91)

Hei,
olemme kiimainen pariskunta ja olemme avoimia seksin suhteen. Nyt uutena olemme löytäneet anaalitapin ilot miehelle. Ja nyt tiedustelemme voimmeko hankkia perusdildon värinöillä yms miehelle, että voisin sillä panna häntä ja ottaa suihin?
millainen dildo olisi hyvä, vinkkejä kaivataan. Tappi on ollut kokoa 12/3 ja haluaisimme isompaa.
3608
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Itsellä kokemuksia ihan ilman moottoria olevasta dildosta, joka on kokoluokkaa 19/4,5. Lisäksi siinä on imukuppi. Meillä muutaman kerran tehty niin, että dildo seinään, peruutan siihen ja emäntä ottaa suihin. Käytät ekaksi sitä tappia ja sitten eikun dildo reikään liukkarin kans, niin ei tuu kipuja.

Äänestä

Moi
Harjoitus tekee mestarin.
Olen 54 mies , hetero ! Olen löytänyt peppusexin vasta muutama vuosi taaksepäin. Aluksi tuntui ettei hammasharjan varsi mahdu sisään & kk jäkeen 4 cm ei mahtunut millään) , mutta hyvältähän sekin tuntui kun eturauhasta hieroo - ei peppusexissä sisääntyöntyminen takapuoleen ole se juttu josta meitä aina homotellaan vaam eturayhasen hieronta , se on aivan erikaista kun normisexi. Tappia ja takapuoleen laittamani putkilot , tuubit (kastelukannut nokka, dödötuubi, hiuskiinne pullo, oliviöljypullo, soijaöljypullo , ym. ) tai vastaavat on vaan kasvaneet kooltaan, uusinpana hankin oikean anustapin halkaisija 5.5 cm ja toiseksi 6,5 cm. 5,5 on jo voitettu kanta mutta 6,5 teettää vielä töitä.

Tuossa 5 cm kohdalla alkoi paine eturauhaseen olla sitä luokkaa että spermat valuu ulos muutan minuutin kuluttua, orgasmi (kuivana) tuli jo aikaisemminkin, Jos paine eturauhaseen jatkuu .---- ei orgasmi tunnu loppuvan lainkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Couple89/91 kirjoitti:

Hei,
olemme kiimainen pariskunta ja olemme avoimia seksin suhteen. Nyt uutena olemme löytäneet anaalitapin ilot miehelle. Ja nyt tiedustelemme voimmeko hankkia perusdildon värinöillä yms miehelle, että voisin sillä panna häntä ja ottaa suihin?
millainen dildo olisi hyvä, vinkkejä kaivataan. Tappi on ollut kokoa 12/3 ja haluaisimme isompaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu