Rudi on stadin kingi. Piste.
Rudi on kingi.
8
167
Vastaukset
- Ei pelleille...
Rudi on vantaalainen pelle!
- GFGFDGG
Gongi paremminkin
- Stadin jäbä
Samaa mieltä, naurattaa aina tautisesti, kun Rudi tulee puskasta ja teloo pienempiään.
- Tapparan mies
Rudi on Stadin pelle. :D
- Aura valmiina
C'moon heinähattu. Tampereellahan on vaan peltoa. Rudi kyntää syvältä, eikä aina katso mitä vakoa, eikä välitä, onko vakoa ollenkaan!!!!!!
- Fairplay
Ruutu,Pikkarainen,Benamoor...siinä muutama muhapää jotka tahraa hienon lajin ja sm-liigan.Ulos koko liigasta tollaset pellet.Pikkarainen pahin. Täysin utami neiti..hyi helvetti!
- dgklunb
Ruutu on mukava kaveri vrt. Summanen. Ruutu pelaa kovaa peliä, ja se kuuluu jääkiekkoon. Ilman Rudia SM-liiga ei olisi niin kiinnostavaa. En ymmärrä mikä Jokereissa on pahempaa kuin hifk ja Summanen. Summanen ansaitsisi potkut ja kunnianloukkaussyytteen. Hifk muuten taas ei mikään fair play joukkue ole ollut koskaan.
- herätkää
Voi herranjumala, onko jokerilasit liian vahvat? "Ilman Rudia SM-liiga ei olisi niin kiinnostavaa". Eli sua kiinnostaa nähä kuinka se teloo ja uhkailee huippujunnuja ja muitaki ilman minkäänlaista kunnioitusta. Summaselle kunnianloukkaussyyte? Ruutu haukku Liivikkiä ryssäks, uhkas ja laitto Lehkoselta valot pois, ja änäristä näitä on roppakaupalla lisää. Ja jos nyt valmentajia muistellaan, niin kukas se huusikaan että "Tapa se! Tapa se kusipää". Ehkä hiukan vakavampia ku poskeen otto. Siihen ei kuole eikä siinä oikeen voi loukkaantuakkaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait803422Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso41344Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani41111- 261086
Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 68820Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es45778Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60744Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä45739Oot kyl rakas
Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t29703Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4687