voiko olla totta...???!!!

just me...

katoin nelosta tossa pari päivää sitten ja näin mainoksen syksyn leffoista...ja sit siin oli välähdyksii sormusten ritareista!!!onko tuo leffa siis tulossa neloselta??? jos on niin milloin?ois mukava nähä kun just se osa puuttuu dvd-kokoelmastani..:)

5

1008

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lily

      Kai se sit tulee

    • Aragorn

      Kyllä se tulee. Mutta kannattaa ostaa pikemmiten se Extended versio ykkösestä koska se parantaa leffaa TODELLA paljon.

      • Undomiel

        miten nii se muka voi tulla jo telkasta ku se on kuiteski aika niiku suosittu vieläkin et vähä outoo...


      • IQQ
        Undomiel kirjoitti:

        miten nii se muka voi tulla jo telkasta ku se on kuiteski aika niiku suosittu vieläkin et vähä outoo...

        Juuri siksi nelonen sen lähettääkin koska on viellä kovin suosittu. Nimittäin saa nelonen muhkeasti enemmän rahaa jokaisesta mainos-sekunnista. Mietityttää vain kuinkahan paljon ja kuinka pitkiä mainoskatkoja elokuvassa tulee olemaan ?


      • Elbereth
        IQQ kirjoitti:

        Juuri siksi nelonen sen lähettääkin koska on viellä kovin suosittu. Nimittäin saa nelonen muhkeasti enemmän rahaa jokaisesta mainos-sekunnista. Mietityttää vain kuinkahan paljon ja kuinka pitkiä mainoskatkoja elokuvassa tulee olemaan ?

        Kävin varmistamassa asian nelosen nettisivuilta. Kyllä, Sormuksen Ritarit (kuten myös Bridget Jones -leffa) näytetään vuoden loppuun mennessä. Kun kyseessä on näin megaluokan menestysleffa, voi olettaa, että mainoksia tulee (valitettavasti) tuutin täydeltä. Toivottavasti ne ei mene saksimaan niitä elokuvia, kuten esim. Titanicia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      93
      3431
    2. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      103
      3086
    3. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      55
      2311
    4. Sytyttikö hallin lapsi vai joku mielipuoli

      Onko tietoa? Toivon jälkimmäistä
      Vimpeli
      21
      1832
    5. Mietin että

      Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin
      Ikävä
      20
      1725
    6. Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon

      Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..
      Vimpeli
      11
      1670
    7. Olisitpa rakkaimpani

      Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras
      Tunteet
      6
      1658
    8. Tajusin vaan...

      Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein
      Ikävä
      23
      1499
    9. Aaamu on täällä taas!

      Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa
      Ikävä
      13
      1401
    10. Noin ulkonäkö-jutut ei multa

      Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin
      Ikävä
      38
      1384
    Aihe