Keskustelin vaimon kanssa sen pituudesta, ja hän sanoi ettei (ainakaan hänen ja hänen ystävättäriensä) mielestä koolla ole niin suurta väliä. Paksuudella ehkä, mutta pituudella ei niinkään. Lisäksi hän sanoi että isomulkkuiset miehet ovat yleensä turhan leuhkoja...joillekkin naisille ei näemmä ole väliä minkä kokoinen mulkku on, kunhan mies itse on suht hyvännäköinen.
Jasitten on turha väittää että tämä on kateellisen puhetta, omani on 16,5cm ja olen siihen tyytyväinen, sanoitte mitä vaan.
Jasitten on turha väittää että tämä on kateellisen puhetta, omani on 16,5cm ja olen siihen tyytyväinen, sanoitte mitä vaan.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Aloittaja on fasus
Sama käsitys mullakin asiasta. Jos miehellä on vain komea naama sillä irtoaa naista kokoajan. Isomunaisia tolloja kylällä pyörii eivätkä silti saa mitään.
Iso muna ja aivottomuus kulkee käsi kädessä.
Kasvaisikohan munat, kun vähän tyhmentäisi itseään?
Jos liimaa haistelemalla kasvaisi kikkeli aivotuhoon verrannollisesti, epäilisin Suomessa olevan aika tyhmää porukkaa.
Ei sitten muuta, kuin linkkiä lähteeseen. Ai ei ole? Kateus laittoi taas kirjoittelemaan?
No, ei se mitään. Ehkä joskus pääset kateudestasi ylitse.
Siis tää vajakki on ihan perseestä. Mies kehuu itseään henkisesti ylivertaiseksi ja tässä tuotos. Onneksi se mies on rehellisesti kertonut olevansa vajaa sillä sen kyllä huomaa.
Tällä palstalla on nähdäkseni ainakin kolme näitä "vajakkeja". Yks on ihan oikea vajakki, joka aloittaa tyhmiä ketjuja, luultavasti hän on myös tämän aloittaja. Toinen on provosoiva ja tahallaan härnäävä vajakki, jolla on kyllä hyviä oivalluksia. Sitten on kolmas, joka myös kirjoittaa hyvin ja oivaltavasti, mutta vaikuttaa henkisesti tasapainottomalta.
Meneekö pahasti pieleen, jos arvelen sinua tuoksi kolmanneksi?
Kirjoitat hyvin ja selvästi olet nero... Ne ovat älykkäitä, mutta ihan hulluja:D
Menihän se, siis pieleen.... :) Olen toki nero, ja kenties hullukin, mutta en voi ottaa kunniaa siitä, mitä minua suuremmat ovat tehneet.
Glory, glory hallelujaa!
Kullinmitalla on väliä lihavaa naista pannessa.
Silloin pitää olla pitkä että yltää. Miten lihavat panee?
Sillein niin kuin lesbot. Hankaavat elimiään yhteen X asennossa.
Alkaa maha kasvaa sitä tahtia, että kunhan löytyy lihava nainenkin voin kertoa kokemuksesta kesän jälkeen.
Faktahan on se ,että suurin osa suomalaisista on pienimunasia ja yksinkertasia. Muutama isokin löytyy ja nämä ovat yleensä myös menestyviä ja viisaampia. mutta voi sitä lohduksi vähätellä kaikkea niinkuin lähes jokaisella suomalaisel on tapana. :)
Erityisen pienimunaista porukkaa on 70 kilsaa Piipolasta pohjoiseen päin. Mutta onneksi sielläkin vain yksi.
Nyt kyllä äikän ope antaa toruja sulle. Piipola! prkl . Juha Väätäinen suuttuis, se on Piippolasta kotoisin. Ja maantiedon ope antaa lisää toruja. On sieltä Ouluun hieman enemmän matkaa... Mutta torut ja rankaisut opelta on sulle varmaan ok ;)
ps. mitens sen kankaan kans?
ja täähän oli häksälle
No voi vitttu. Nyt minun pitää päästä valvomaasi jälki istuntoon ja hame kankaan toimituskin vähän myöhästyy, kun joudun, tai saan lähteä kohdakkoin lomalle Thaimaaseen. Sinne melko monet ovat vielä nykyäänkin menossa:D
Kiva lukea sivupersoonastakin aina välillä. Kuvittelen sinut oikeastikin 70-luvulla syntyneeksi äidinkielenopettajaksi ja se saa munani pystyyn.
Sallitko, että annan sille kättä? Sinä mielessäni? Heteroutesi ei ole kuitenkaan uhattuna, ymmärtänet sen...
50% meni oikein. 70-luvulla syntynyt kyllä, mut just AI- ope en ole... Toivottavasti tämä ei saa aikaan sinulla ainakaan pysyvää erektiohäiriötä.
Sai... Lerpsahti.
Luulen, että tästä tiedosta monet ottavat ilon irti....