Onko Urpilainen nainen?

SDP:ssa on ministerinä valeylioppilas ja valeopinto-ohjaaja. Nyt on herännyt epäilys onko Jutta nainen? Ulkonäkö viittaa aivan muuhun. Lisäksi Jutan ikäisllä oikeilla naisilla on lapsia.

Onko Jutta valenainen?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

en tiedä muut kuin, jotenkin tylyä on käytös...

Äänestä

Ladyboyt ovat yleensä paljon kauniimpia. Todennäköisesti on perussuomalainen nainen, joka muistuttaa useimmiten merimursua.

Äänestä
  • Tietokoneeni teki virheellistä teksti. Piti olla "Jokainen pisteyttäköön ......"

    Äänestä

Jutan krooninen tarve valehdella ja hänen ällöttävä small-talk feikki hymynsä saa kysymään, onko hänessä mikään totta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jutan todistettava kirjoitti:

SDP:ssa on ministerinä valeylioppilas ja valeopinto-ohjaaja. Nyt on herännyt epäilys onko Jutta nainen? Ulkonäkö viittaa aivan muuhun. Lisäksi Jutan ikäisllä oikeilla naisilla on lapsia.

Onko Jutta valenainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu