Risikon osuus?

Hevosmiesten tietotoimiston mukaan Lepistön jäsensitoumuksen todistajana esiintyy muuan Risikko?
Onko ministerin puoliso ollut mukana nimen kiristyksessä? Tästähän alkaa paljastumaan mielenkiintoisia
piirteitä.... Nyt ymmärtää miksi kaikki valtion laitokset lähtee, minsteri puuhaa jäsenkirjojen kanssa.Maakunnan
etu on toissijainen.
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kiinnostavaa havaita, että 'hyvätveljet' ovat poistattaneet pitkän Risikko-ketjun. Samaa alotusta sattui alunperin olemaan kaksin kappalein, joista toinen oli vielä tallella alempana.

Äänestä
  • Ihan oikein että poistivat viestiketjun. Kirjoitukset menivät siinä ketjussa ihan väärille urille , kävin ketjua lukemassa. Mentiin jo kirjoituksissa lapsiin ja vaimooon jne, joilla ei mitään tekemistä ole asian kanssa.

    On ihan ok täällä keskustella, mutta joku häpy täytyy asioissa olla.

    Ihan oma syynne että viestiketju poistettiin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Epstorin agentti kirjoitti:

Hevosmiesten tietotoimiston mukaan Lepistön jäsensitoumuksen todistajana esiintyy muuan Risikko?
Onko ministerin puoliso ollut mukana nimen kiristyksessä? Tästähän alkaa paljastumaan mielenkiintoisia
piirteitä.... Nyt ymmärtää miksi kaikki valtion laitokset lähtee, minsteri puuhaa jäsenkirjojen kanssa.Maakunnan
etu on toissijainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu