Köyhiäkö ootte kun valitatte

Vittu mitä köyhälistöä ootte koko sakki.
372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ai niin,tämä on se lapsosten keskustelu foorumi osaltasi.Olet varmaan erehtynyt palstasta.Kannattaisi pysyä siellä Facebookissa.Löydät sieltä varmasti ikäistäsi seuraa.

Äänestä

Köyhiäpä hyvinkin? Jokainenhan Nykypäivänä voi maksaa kaverille 700 000e? Haloo ? Ei mitään vastuuta tietysti? UUs avuttomat asialla? Summahan oikeassa Rahassa yli 4 Mmk. Tainnut pojilta mopo karata käsistä? Tietysti lainvoima taas takana, kyllähän Porsaanreikiä Rötöksiin tuolla tasolla löytyyy?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ime luuta köyhä kirjoitti:

Vittu mitä köyhälistöä ootte koko sakki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu