on perustunut laadukkaaseen tuoterepertuaariin ja hyvään palveluun.
Syksyllä 2012 yhtiön kanssa oli mukava asioida, mutta laskutuskäytäntöjen muututtua alkoi alamäki, jonka veroista on vaikea löytää. Ainakin Saunalahden laskutus oli vielä vuoden vaihteessa täysin sekaisin laskujen omavaltaisen yhdistelyjen yms. vuoksi.
Elisashopit 2013: on vaikka millaista "aspaa", mutta puuhaavat muuta kuin palvelevat asiakkaitaan. Yksi reppana juoksee kyselemässä asiakkailta "joko on vuoronumero", mutta ei voi palvella, koska se on myyjien tehtävä. Aika menee siis tyhjän kysymiseen.
Sitten nämä omagurut, jotka kaikessa ylimielisyydessään piiloutuvat läppäreittensä taakse. Kait pojilla on hyvät pornosivustot, kun ainoa neuvo on: "mene valmistajan tai sen ja sen maahantuojan sivuille, itse..."
Ja vihdoin, kun vuoro tulee, niin valmiiksi vittuuntunut myyjä ei edes päivää sano. Arvioi vain asiakkaana maksukyvyttömäksi tarjoten osamaksusopimusta, vaikka keskustelun aiheena piti olla uusi puhelin lisävarusteineen (iP 5, 64 Gt), nimen omaan käteiskauppana.
Elisan liiketoiomintaidea...
Näin ala Jyväskylä
1
761
Vastaukset
- Haista elisa vittu
Elisalta saa aina paskaa asiakas palvelua. Niinkuin ne olis hakemassa tai jossain virossa syömässä sieniä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1101671- 1711618
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1691528Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise231318Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys901194Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su146963Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c70961- 97892
Sofia Virta vertasi Karjalan evakoita nykymatuihin
Vihreiden puheenjohtaja Sofia Virta avasi sanaisen arkkunsa, eli tyhmyyden tynnyrinsä, valtiovarainministeri Riikka Purr187815Rokotevastaiset aiheuttaneet lasten kuolemat USA:ssa, eivätkä pyydä anteeksi
Jo kaksi lasta kuollut tuhkarokkoon Texasissa, koska rokotevastaiset ovat toimillaan tuhonneet suojaavan rokotekattavuud211791