Onko Berlusconi

Panemassa TAAS maansa talouden ja samalla koko euroopan talouden sekasortoon?
Kun tuon herran pääministeriaikana maan talous meni kuralle.

Kansakin on jo sitämieltä että otetaan eu. rahat ja jätetään maksamatta?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Perseestä :@

Äänestä

Joo on kyllä pelle, EU herrat ovat jo luvanneet varovasti pikkuhiljaa valoa tunnelinpäähän kun sitten on populistisilla lupauksilla tulossa taas jälleen tämä pelle sotkemaan kaikki.

Äänestä

menee hyvin, nuoret tytkin heiluttelevat tissejä milloin missäkin hänelle........ oiiih mikä ori tuo perce!!!

Äänestä

Oliko se vuosi tai pari sitten kun joku huitasi jollain patsaalla sitä lärviin, ja joutui lääkäriin paikkauttaan itseään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juutas1 kirjoitti:

Panemassa TAAS maansa talouden ja samalla koko euroopan talouden sekasortoon?
Kun tuon herran pääministeriaikana maan talous meni kuralle.

Kansakin on jo sitämieltä että otetaan eu. rahat ja jätetään maksamatta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu