Vastatkaa! Onko tämä ihminen katkera? Hän siis koputteli ikkunoihin, ja häiriköi kaikella mahdollisella tavalla, kerran laittoi netin kautta viestin ''Tullaan kohta sun oven taakke ja hajotetaan ovi.'' Eikö ookkin sairasta? Sellaista mäkin oon kokenut. Että on aika rankkojakin muistoja, ja yöllä soinut kännykkä ja kun siihen vastasin, niin kukaan ei puhunut mitään,ainoastaan hengityksen ääntä kuului, hyi.....Ja haukkui minua ja äitiäni, mut nykyään elämä pyyhkii paremmin verrattuna siihen 2010.
''Sinusta ei saa kaunista kirveelläkään.''KATKERA VAI EI?
tyttö-97
1
315
Vastaukset
- tässä ja nyt
Ihan kuin oma naapurini. Häädön meinasi itselleen hommata kun ei osannut käyttäytyä. Aina ei voi ymmärtää miten se joillekin on vaikeaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1413152
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau582512Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.291989- 1301657
- 751474
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?761425Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3641418- 891105
- 901059
- 1351037