Haluan Freudenthal-mitalin

saanko sen jos kunnolla nuolen RKP:ten anusta?

Harvalla meinaan on ihan virallista rasistimitalia,demari Paavo Lipponen sen sai viimeksi.Lipponen kyllä on todella kova ruotsalaisuusmies,paljonko on vuosien saatossa saanut mammonaa RKP:n taholta.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kieli syvälle vaan RKP:n hanuriin kuten Sasilla,niin eiköhän se epävirallisesti lohkea.

Äänestä

Haglund on saanut sen salaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


freukka on boss kirjoitti:

saanko sen jos kunnolla nuolen RKP:ten anusta?

Harvalla meinaan on ihan virallista rasistimitalia,demari Paavo Lipponen sen sai viimeksi.Lipponen kyllä on todella kova ruotsalaisuusmies,paljonko on vuosien saatossa saanut mammonaa RKP:n taholta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu