Paholaisen tv-kananva 7 on.

oikea totuus

kaikki sivältö on valheellista propagandaa, lietsotaan väkivaltaa ym..

Älkää katsoko herran tähden sitä kanavaa.

4

294

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • höpönhöpön

      Tää on paras kanava ikinä! Saa nauraa makiasti muun muassa sellaisen ohjelman aikana kuin Ilpoisten piiri. Johan menee niin farssin puolelle,että ei voi kuin nauraa.Ja veturit pokkana parantavat katsojia tämän ohjelman kautta . Mahdotonta.

      • oikea totuus

        pedofiileille suunnattua ohjelmaa paljon.


    • leeviläinen

      Asia se on tälviisteen, jotta koska monilla köyhillä leskirouvilla ja vähävaraisilla työttömillä ei ole varaa pienistä tuloistaan alkaa maksamaan digitöllöä ja lupamaksua, niin osamaksulla hankittu tietsikka ja nettiyhteys toimii laitteena maksuttomiin tv-kanaviin.
      Moni saa tv7:n ohjelmatarjonnasta hengellistä ravintoa tarpeeseensa, ettei suinkaan aivan kaikki ole pelkkää huuhaata ja potaskaa.

      Suurempi "saastuttaja" ja "paholaisen kanava" ovat maksulliset tv-kanavat, jotka suoltavat yötä-päivää väkivaltaa ja pornoa.

    • bemil1

      Tämä minä, minä, minä, minä. minä, minä Israel, Israel, Israel kanava Kuulu kyllä Satanan keksintöihin.
      Voiko kukaan selittää miksi aina vaan puhutaan itsestään kun kunnon kristitty pitäisi puhua "meistä" ja rukoilla meidän puolesta ym. Raamattukin opetta meitä rukoilemaa "Isä *meidän*"
      Entäs se Israel? Sehän on täynnä juutalaisia. Mitä heillä on tekemistä kristikunnan kanssa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      143
      10278
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      72
      9843
    3. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      105
      6839
    4. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      213
      5288
    5. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      173
      4999
    6. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      156
      3838
    7. Paras muistosi

      kaivatustasi?
      Ikävä
      82
      2681
    8. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      170
      2641
    9. Miksi miehen on hankala ymmärtää

      Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.
      Ikävä
      166
      2481
    10. Mitä sä musta oikein haluat?!

      Anna olla jo.
      Ikävä
      58
      2302
    Aihe