Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

iso on pahasta, älä käytä

Se on seikka semmonen, että HK:n sinisen paksuinen on useimmille naisille liian paksu. Pimpero kun ei veny. Ei ainakaan minun kokemuksen mukaan.
12121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Kerrotko ensin, onko sinulla pimperosta kokemuksia...?
Jatketaan juttua sitten.

Äänestä
  • Kerran oon kuullut puhuttavan, mutta saatoin kuulla väärin.

    Äänestä

  • Ei se tällä saitilla olis jos pillun olis nähnyt ja kokenut.

    Äänestä

  • Tääl homot ja runkkarit kirjoitti:

    Ei se tällä saitilla olis jos pillun olis nähnyt ja kokenut.

    Tämä on aika selkeä tunnustus... Tulikohan tämä vahingossa ;)

    Äänestä

Olet vahingossa kerännyt kokemuksesi väärästä reiästä. Persettä tai napaa oot yrittännä. Wíttuloinen kyllä vennyy, ku oothan sieki sieltä aikoinaan aikoinaan tullut ulos.

Äänestä
  • venyy se hanurikin

    Äänestä

  • fhdghdhdghdg kirjoitti:

    venyy se hanurikin

    Hyväpalkeinen hanuri on mukava soitella.

    Äänestä

  • Pillu venyy 9kk vaikuttavien hormonien ja muun kemiallisen aineenvaihdunnan vaikutuksesta, ei se ihan hetkessä muutu.

    Äänestä

  • Ottakaa pojat selvää kirjoitti:

    Pillu venyy 9kk vaikuttavien hormonien ja muun kemiallisen aineenvaihdunnan vaikutuksesta, ei se ihan hetkessä muutu.

    Näinkö sinulle piti sanoa ettei maailma kaatuisi pienen prinssinakin takia niskaan? Joko kokeilit lenkkiterapiaa?

    Äänestä

  • h-x kirjoitti:

    Hyväpalkeinen hanuri on mukava soitella.

    Oletko sä pumpannut hanuria? Oletko hanurimies?

    Äänestä

  • :-P kirjoitti:

    Oletko sä pumpannut hanuria? Oletko hanurimies?

    Hanurin palkeiden pumppaaminen on tuttua. Omaa ja joskus kavereidenkin hanureita on tullut testattua.
    Olen myös kova puuhastelemaan klarinetin ja oboen parissa.

    Sunnuntaisin on kastanjettien vuoro kilkattaa.

    Äänestä

  • ryönä jake 24cm kirjoitti:

    Näinkö sinulle piti sanoa ettei maailma kaatuisi pienen prinssinakin takia niskaan? Joko kokeilit lenkkiterapiaa?

    Joo näin ne sanoi luennolla lääkiksessä. Lisäksi kun on mulkulla tehnyt muutakin kuin kussut, mitannut ja runkannut, niin on jälkeläisiä, niinpä on tullut luettua aiheesta erilaisia äitiysneuvolasta jaettavia raskautta koskevia tieto-esitteitä joissa kerrottu. Liaäksi kun raskauksia seuraa vierestä niin oppii. Eipä ne teillä amiksen autopajalla opettaneet sinua edes mittaamisessa? Hankalahan se toki on jäykällä metallisella suorakulmalla perseestä mitatakkaan tai mauserilla. Ja kun pillua et ole saanut, niin mistäpä sinä voisit tyhmä tietää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pasi toijalasta kirjoitti:

Se on seikka semmonen, että HK:n sinisen paksuinen on useimmille naisille liian paksu. Pimpero kun ei veny. Ei ainakaan minun kokemuksen mukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu