Muistin virkistämiseksi:
Muistuuko mieleen?
668
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Katsokaapa ja kuunnelkaapa esim. "Täti tiukkaa" BUAHAHAHAHAHAHAH!!!
Vittumitä paskaa!
Arhinmäki on kääntänyt takkinsa ja pettänyt äänestäjänsä 100 prosenttisesti. Niin ovt muutkin. Tämä johtuu osaltaan Perussuomalaisten saatanallisesta pelosta. Pelko hallituksen hajoamisesta on niin suuri, että äänestäjien pettäminen on pikku juttu sen rinnalla. Ainoa luotettava puolue on PERUSSUOMALAISET.
Joo näin on. Ihan inhottaa katsella tota videota. Kaikki ovat n i i n n i i n n i i n Suomalaisen veronmaksajan asialla että ihan päätä huimaa. Tällaista politiikka on perinnepuolueiden kanssa. Siksi Perussuomalaiset .
persut ovat sionistinen valeoppositio
ei suomessa ole oppositiota
Ongelmana on että asioista ja historiasta mitään tietämättömät peruskansalaiset odottavat aina jotain pelastajaa, joka hoitaisi kaikki heidän ongelmansa yksin.
Mutta miten kansalainen voi tunnistaa ratkaisun jos hänellä ei ole tietoa ongelmasta?
Kyllä sen muutoksen on lähdettävä ihan tavan suomalaisten taholta. Jokaisen suomalaisen tulisi tutkia asioita oma-aloitteisesti.
Vasemmistopolitiikolle äänestäjälle annetut lupaukset unohtuu kun saa itselle etuja kuten paikan Audin takapenkillä