Kikkelinmittauspalstalla roikutaan ja pahimpia palstan sekopäitä fiksuiksi ja viisaiksi tituleerataan. Taidan ilmoittaa poliisille?!
Aika pelottavia opettajia meillä
YLLÄPITO HUOMIO!!
26188
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
"Eli jos tarpeeksi kauan istut keskenäsi mielikuvitusmaailmassa, niin asioista tulee totta?"
By.asdffds
Juuuh. Pitäähän joku totena alle 13 keskimittaakin. Ei sellaista keskimittaa ole Suomessa. Se on vain jonkun kuvitelmaa, jonkun sellaisen, joka siinä kolmentoista mielikuvitusmaailmassa elelee.
Mutta kun 13cm on kirjoitettu ja useampiin tutkimuksiin perustuva totuus joka on lähempänä totuutta kuin 16cm. Jos joku on harhaa ja itsepetosta niin se, että väittää keskikooksi esim. 16cm. Tuo asdffds -ideologia sopii näihin tölkkimiehiin sin muihin kouhoihin :)
Ihon pinnasta mitattujen tutkimusten perusteella saadut tulokset ovat olleet luokkaa 13-15 senttimetriä. Tuostakin 13-senttiset tulokset ovat mitattu kevyesti venyttämällä penistä, joka ei vastaa erektiomittaa. Suosittelen tutustumaan netistä löytyviin TIETEELLISIIN resursseihin asiasta. PubMedissä on tusinoittain artikkeleita, sekä myös vähintään muutama metatutkimus.
Sinä puhut poikkeuksetta häpyluusta otetuista mitoista. Voit hyvin mitata sen oman pikku varpusesi ihon pinnasta, jonka jälkeen voit niihin keskimittoihin vertailla. Jos taas tutkimuksissa olisi käytetty samaa metodia, olisi keskimitta niissäkin varmasti luokkaa 15-17 senttimetriä.
Tämän pystyy sisäistämään jokainen, jolla ei ole käsittämätöntä tarvetta hilata arvioitua peniksen keskipituutta alaspäin.
Ei ole mitään mainintaa missään että ihon pinnasta!
Sinun -mistä lie mulkunvenytyslaitekauppiaiden sivuilta löytyneen mulkkuvenyttäjän tutkimuksissa tämä pointti mainittiin, mutta ohjeiden ja järjenkin mukaan jokainen mittaa häpyluusta.
Jotkuthan mittaa jopa persereijästä tai rintakehästäkin näköjään tällä palstalla, esim. tölkkimes, joka todisti miten tyhmiä epätoivoiset pornonuhrit on.
Joskus käynyt mielessä, ettei vain asdffds olisi tämä surullisen kuuluisa herra tölkkimies ?? :)
Ai niin. Tiedän vain yhden opettajan täältä ja hän ei minua pelota. Toivottavasti minäkään en häntä.
Täällä ei kukaan palstan sekopäisintä ole kyllä fiksuksi erehtynyt mainitsemaan. Saati viisaaksi, mutta hyvälle tuulelle ne hänen sekopäiset jutut kyllä saa ;)
Ilmeisesti tuolla ei tarkoiteta opettajaa ammattina, vaan kikkelinmittausasian opettajaa, ja siinä asiassahan me kaikki olemme ammattilaisia. Et pelota ainakaan paljoa ;) Toistaiseksi.
Toistaiseksi en vielä paljoa pelota...? Eihän minussa ole mitään pelkäämistä. Olen lauhkea ja lempeä, etenkin miehiä kohtaan ja naisiahan suorastaan rakastan.
Häijyä oikein tekee, kun naistasaamattomat kirjoittelevat metroista, ämpäreistä, yh-horoista ym. naisia halventavia juttuja.
Ja sitten vielä mietitään, antaisko joku píllua. Kyllä tuollaisten halveeraajien on parempi hieroa kikkeliä vaan omassa nyrkissä.
Muistan kyllä pelottaviakin opettajia. Olivat enemmän sellaisia armeijaäkseeraajia. Heitä ei enää ole.
Olethan sinä lempeä lapsille, ope Savosta?
Lempeä hyvinkin. Nyt kun tarkemmin ajattelen, niin kyllähän tuo otsikko on suunnattu minulle, tai siis ovelasti tietenkin sinulle, koska muistanet, että kun ensimmäisen kerran vaihdoimme ajatuksia, niin jotkut tiesivät kyllä heti, että h-x keskustelee itsensä kanssa :)
Järkyttävä yhdyslause tuossa yllä, koostuu aivan liian monesta lauseesta -välttäkää näitä!
Ymmärrätkö tuon avaajan pelkotilaa. Siis opettajat ovat pelottavia, kun "Kikkelinmittauspalstalla roikutaan ja pahimpia palstan sekopäitä fiksuiksi ja viisaiksi tituleerataan."
Mikä tuossa voi ketään pelottaa? Tuollaisen kirjoittaja saattaisi kyllä tavatessa pelottaa. Vaikuttaa arvaamattomlta.
Sinua tuossa takuulla tarkoitettiin, kun et ole opettajana riittävällä ponnekkuudella irtisanoutunut meidän sekopäisten kehuista. Sinä pelotat meidän oulu-boyta.
Kohta tulee taas se vanha kunnon, keskustelet itsesi kanssa, ja niinhän se on :D
Sitä odotellessa täytyy tehdä töitäkin, sillä ei se opettajan työpäivä siihen lopu, kun koululta pois pääsee. Tai kyllä se joiltakin loppuu, mutta ei minulta.
ps. kuinkahan monta paranoidista skitsofreenikkoa tällä palstalla liikkuu? Muista persoonallisuushäiriöisistä puhumattakaan
hakkkaa ruuvimeisselil virtsaputkeen, jos väitätte keskimittaa yli 13 senttiä pituiseksi
Onko se nyt muka niin sairasta, jos mittaa oman kikulinsa ja vaikkapa puoli vahingossa väärin.
Se on mielestäni sairasta tai pervoa mitä telkkarissa sanottiin jokaisen miehen ainakin kerran yrittäneen nuolla omaa penistä..
Täällä kun on rehellisyys valttia, myönnän kerran kokeilleeni itsekin tätä jooga asentoa.
Olen minäkin yrittänyt, mutta oon sen verran kankeaa mallia, että ei ollut lähelläkään onnistua :)
Pikkuisen kankeutta tuo homma vaatiikin, mutta mielellään ei selkärangassa
Se myös auttaa, jos on sellainen mulukku, joka yltää napaan...
Se ei auta, jos maha roikkuu asusmaisesti niin, että napa yltää mulukkuun...
Ei onnistu minulla, vaikka yltääkin napaan.
Naapuriapu kunniaan...:D
Mutta on sulla mahoton, tai napa alhaalla asuksen tavoin.
Ja taas asus revitään juttuun? Roikkuuko asuksen maha?
Olet ilmeisesti nähnyt?
Olen varma, että kaikki jotka asuksen repii joka asiaan ja jotka kehuu toisiaan fiksuksi on yksi ja sama tyyppi!
No oukei, ei se aivan yllä , mutta ei kauas jää. Täällä kai saa pari senttiä juksata
Ei kai täällä juuri muut ole kehuneet kuin tosi vajaa hooäksää ja sitä ei lasketa
Jaha, H-X esiintyy tarjana vaihteeksi. Kehuhan asdffds taas mensalaiseksi! Jollakinhan se on komoensoitava pientä kroppaa ja rumaa naamaa jolla ainoa seksioartneri on ona käsi ?
tarja 26w on ytimessä.
Mutta Asuksen kelleistä ja kessistä on niin mukava kirjoitella...
Kessi, Kessi...Suojeltava Kessi.
En ole h-x, ja taisit olla asus sinä, joka varasti mun nikin tuohon toiseen ketjuun
Sinä olet H-X ka minä en ole asus ja en ole nimimerkkiäsi varastanut.
Ainoastaan yksi persoona täällä uhkailee ampumisillaan ja se on justiinsa Asus. Se, että nikki on vaihtunut, ei sitä asiaa muuta. Onhan Asuksen nikit vaihtuneet sen seitsemän kertaa matkan varrella;)
No minä en nyt ole tarja 26w, vaikka samaa sukupuolta oletettavasti ollaankin.
Kuitenkin noita Asuksen brainflatuksia on mukava lueskella ja tuo vainoharha niissä on parasta ;)
Suukko sun yläkäyrään, mutta liota sitä ensin vuorokausi suolahapossa, koska olen hysteerinen hygieenikko.
Sulla taitaa olla vitun pieni muna kun keuhkoot tuohon malliin, eikö olekkin?