Virtanen on käynyt stalkkaamassa tätä palstaa hah hah!
tiistai 12. maaliskuuta 2013Pikku viesti stalkkereille :)
Kiitos ihan KAIKILLE palautteesta ja kun tuette oikeudenmukaisuutta! Sitä tässä tosiaan haen pelkästään ei tästä mitään erityistä julkisuutta minulle ole satanut. Kyllä mä edelleen haluan viihdebisnekseen, mutta kyseiset ihmiset ei mua sinne auta vaan päinvastoin leimaa mut. Mulla on tarpeeksi älliä päässä tehdä bisnestä ja luoda suhteita muutenkin, näette vielä!! Hienoa, että tämä härdelli on saanut aikaseksi keskustelua, mutta! Lopetan osaltani heistä puhumisen....toistaiseksi.
Suosin rehellisyyttä ja avoimuutta, vaikka se aiheuttaisi ongelmia, mutta kukaan ei ansaitse valehtelemalla/kieroilemalla kunnioitusta. Totuus tulee aina ilmi. Minua voidaan kutsua selkäänpuukottajaksi tai kaksinaamaiseksi, olen silti oikein tyytyväinen valintoihini ja rohkeuteeni tuoda asiat sellasinaan esille!! Anonyymit keskustelupalstoilla voisi katsoa peiliin ja miettiä mitä itse parhaillaankin tekee kun kirjoittaa sinne ties mitä. Lähinnä huvittaa ihmisten tyhmyys, vaikka se suututtaa aina välillä "miten joku voi olla noin yksinkertainen" kaikkia ei ole siunattu järjellä....
Kuka puhuu: MINÄ PUHUN!
Kuka käskee: MINÄ KÄSKEN!
Kenen kasvot: MINUN KASVOT!
Ongelmallisesta menneisyydestäni huolimatta, olen tässä ja pidän hyvin puoliani, en tarvitse siihen sääliä, mutta olen otettu ihmisten tuesta/kannustuksesta, jotka aidosti haluaa muille hyvää ja tajuaa asioista enemmän kuin pintaraapaisun...En anna maailman satuttaa! :)
-Johtaja Joni Virtanen
Lähettänyt Joni Virtanen klo 21.14
Johtaja Virtasen puntit tutisevat... selittelyä...
6
417
Vastaukset
- Joni 5 vee
"Kuka puhuu: MINÄ PUHUN!
Kuka käskee: MINÄ KÄSKEN!
Kenen kasvot: MINUN KASVOT!"
Onko pikkukaveri saanut itkupotkuraivarin ja nyt uhoilee koko maailmalle :DD Lapsellinen poika...
Miten toi kundi uskaltaa julkisesti kirjoitella ex-kavereistaan, että he tarvitsevat pakkohoitoa tai ovat muuten sairaita? Uskomatonta!
Tässä "Johtajan" f-kirjoittelua:
"
Johtaja Joni Virtanen jakoi linkin.
Eilen.
Noniin!! Tässä minun ja "prinsessan" facebook keskustelu.. Jossa mm prinsessa paljastaa kaikenlaista, mutta silti väittää minun valehdelleen mediassa? No, miten asiat on? kysykää vittu seuraavaksi kaikki stalkkerit tuolta...En mä tästä mitään erikoista julkisuutta saa edes. Onko tuo transu kateellinen kun mediassa uutisoitu tästä kohusta?? voi elämä. Taidan olla liian isopala purtavaksi tuksuille ja tuolle peikko prinsessalle, joka vaatii samanlaista pakkohoitoa. klikatkaa kuvat isoksi niin saatte selvää teksteistä ;) - Naurattaa :)
Voi s.atana :)))
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9On-Qh9h25k- mannelaiskitara soi
Villihevoset kirjoitti:
Vieläkö iltanuotiolla kitara soi :)))
http://www.youtube.com/watch?v=umf_gHWWjtIhahahah hahahaha hahah xD
Tästä lähtien pitää tuo video postata jokaiseen johtajaa koskevaan ketjuun, OK ?
- Paljastin hänelle
Hah, minä kommentoin tuonne Jonin blogiin että hänestä keskustellaan netissä, Joni ei siis itse stalkkaa täällä :)
- Sanojen Takana
Ihmetyttää että mitä superjulkkiksen uraa huippumanagerin avustuksella tää Johtaja on koko ajan, joka minuutti, muka luomassa kun kumminkin maleksii, saunoo, kapakoi jossain Iisalmella tälläkin hetkellä. Eikö pitäis olla jossain keskeisemmässä paikassa jos tähdeksi aikoo?
Miten nyt on sen reality-sarjan, josa hän videolla viime syksynä uhoili, laita? Entä omasta elämästään kertovan kirjan? Miksei niitä kalenterikuvauksiakaan tai muitakaan ammatti-kuvia näy missään?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984842Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143962Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113860Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371344
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1701333En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5831253- 531135