Olen seksialan ammattilainen, vastaan mielelläni prostituutioon liittyvissä , asioissa.
Kysy ammattilaiselta
Seksityöntekijä
24817
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Nautitko koskaan aktin aikana, saatko koskaan orgasmia oikeasti?
Nautin aktista jos kemiat asiakkaan kanssa kohtaa, en siis aina.
missä pidät tapaamiset? otatko maksun aina käteisellä ennen itse aktia? kauanko aina kestävät? peseydyttekö? mitä nämä sessiot yleensä pitävät sisällään? paljonko tienaat kerralta? miten hankit asiakkaasi?
Haluaisin kanssa tietää, että mistä hankitte/saatte asiakkaanne? ;)
Onpa typerää tekstiä!
Minä olen orgasmitieteen tohtori ja haastan vastauksesi.
Netissä anonyymi on ihan mitä tahansa.
Minä taas olen "Tottutieteen vihtori".
Mitäs veloitat tällaisesta sessiosta? Syötät tissiä ja pyydät puristelemaan peffaasi. Siirryt päälleni ja nuoletat värkkiäsi ja peräreikää pissaat suuhun. Siirryt sitten ratsastamaan orkkuun asti. Koko ajan puhut mahdollisimman härskejä. Kaikki paljaalla (terveystodistus on).
Saat multa herppeksen kaupan päälle pojuseni..
Oletko.... elämässäsi katkeroitunut lihava rumilus?
Älä viitsi sä olet onneton mies joka haluaa runkkufantasioita!
Pitäiskö ruman miehen mennä huoriin
Keskiverto suomalainen nainen tienaa yhdestä panosta noin 200 €. Saa rahat siis aviomieheltään - yhteine talous.
Jäävätkö tienestisi keskivertonaisen alapuolelle vai menevätkö yläpuolelle. Siis jos laskee yhtä panoa kohti?
Menevät yläpuolelle. Asiakas harvoin maksaa pelkästä panosta tai tapaaminen on sitä.
Onko jotain mistä tietää että nainen on maksullinen esim yökerhossa tai kohdatessa? Tarkoitan yleisiä pikku vinkkejä ettei tule tiedusteltua pipan hintaa siviililtä joka antaa avarin,
Älä tiedustele keneltäkään, yökerhoissa ym. julkisessa paikassa johon kaikilla on vapaa pääsy ; seksin myynti,-osto ja-oston yritys on kiellettyä. Toiminta voi saattaa kyseiset tahot (paikan omistajat) myös oikeudellisesti vastuuseen jonkun typryyden vuoksi tai muuten menettävät maineensa.
Haluan myydä seksiä, olen 25v. pienituloinen. mistä miten saa asiakkaita????
Haluan myydä seksiä, olen 25v. pienituloinen. mistä miten saa asiakkaita????
en voi käydä yökerhoissa :( pakko saada raha että voin maksaa velat, laskut ja elää just hyviin. vinkit please
Pistä sopivalle nettisivulle ilmoitus.
mitkä sivut .??. mä oon yrittäny mut en vaan löydä :(
Älä valehtele! Sä olet äijä, joka etsii runkkufantasioita feikkaamalla.
onkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii huhupekka
kertokaas.hesan alueella ravintolat-hotelli ravintolat joissa näitä herroja käy vaikka työmatkoilla ja on niitä euroja vähän maksaakkin. Mihin aloittelijan kannattaa mennä?
Ei voi tässä lähteä mainostamaan moisia; siinä voi ravintoloille/hotelleille käydä kylmät.