Eikun nyt

Ottakaa välittömästi se puhelin käteenne. Suomen presidenttinä ottakaa välittömästi yhteys Venäjälle. On välittömästi hetii otettava Karjalan kysymys esiin. Onko selvä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikun sadan vuoden päästä. Olipas siinäkin presidentti. Ei uskaltanut edes Karjalaa ottaa esiin.

Äänestä

Jos Karjalassa tuotetaan tavaroita joita tuodaan maasta ulos myytäväksi, ne on merkattava merkinnälllä.....tuotettu miehitetyllä alueella! Onko koko alue kehittynyt siitä kun se meiltä väkivalloin vietiin....taitaa olla huonommassa jamassa kuin ennen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Karjala!!!! kirjoitti:

Ottakaa välittömästi se puhelin käteenne. Suomen presidenttinä ottakaa välittömästi yhteys Venäjälle. On välittömästi hetii otettava Karjalan kysymys esiin. Onko selvä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu