Tuksu lähettelee Artolle muka vahingossa väärään numeroon tarkoitettuja viestejä. Yrittääkö hän tehdä Arton mustikseksi? Turhaa.
http://joepasko.blogspot.fi/
Yrittääkö Tuksu tehdä Arton mustasukkaiseksi tekstareillaan?
4
310
Vastaukset
- Aerto-Fani
Toihan on ollut selvää jo siitä lähtien, kun Aerto lähti lätkimään Tuksun elämästä. Tuksua risoo yli kaiken se, että hän ei naisena kelpaa enää Los Angelin miehellekään.
Silloin, kun se sai höynäytettyä Aerton alttarille, niin sehän mourusi polttareissaankin niitten entisten ukkojensa perään. Nuo ukothan olivat heivanneet Tuksun elämästään ja sehän ei Tuksulle käynyt. Se yritti saada niitä ex-ukkoja mustasukkaisiksi ihan viimeiseen asti. Onneton raukkapaska Tuksu ei ymmärrä sitä, että se on noille miehille vaan saastunutta ilmaa. Varmaan nuo miehet huokaisivat helpotuksesta, kun Aerto nai Tuksuttimen. Pääsiväthän niin ainaisesta riesasta ainakin hetken hengähtämään rauhassa. Tuksu on raivoissaan siitä, että se ei kelpaa enää tollasena kellekään. - Turha on työnsä
Mautonta, Tuksu, mautonta.
- pataan tulee aina
Tuksu ruinaa Artoa takas, mutta Arto ei suostu.
- Johanna <3 Arto
Johanna rakastaa Artoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1164895Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1153978Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2153896Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801396- 1371374
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1721369En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531155