Olen samaa mieltä putinin kanssa!

Rajoja pitää korjata pitänee pyytää anteeksi sytytykseni on vähän myöhässä! Nyt vasta tajusin että rajahan on täysin pielessä. Miksi muuten karjalan pääkaupunki on venäjän rajojen sisäpuolella? Ei per-kele pojat nyt maastotakki päälle ja haetaan viipuri ryssältä takas.
468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sytytin suutari ?

Äänestä
  • zippo

    Äänestä

Ongelma vaan on ne iskanderohjukset, joilla Suomi voitetaan 15 minuutissa.

Äänestä

Torjua, ei muuta kun suomi tekemään TOLJANDER-ohjuksia. Jotka toilailevat pilvinpimein jatkuvasti rajaa pitkin, ettei läpi tule edes susikaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


törnin late kirjoitti:

Rajoja pitää korjata pitänee pyytää anteeksi sytytykseni on vähän myöhässä! Nyt vasta tajusin että rajahan on täysin pielessä. Miksi muuten karjalan pääkaupunki on venäjän rajojen sisäpuolella? Ei per-kele pojat nyt maastotakki päälle ja haetaan viipuri ryssältä takas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu