Perustetaan klaani niille, jotka eivät ole täällä feikanneet mitään. Löytyykö muita kuin minä? Olen jauhanut sontaa, feikannut, kusettanut ja tehnyt ties mitä, mutta kertaakaan en ole valehdellut
totta puhujien klaani
tosi vajaa
1061
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
ime kusta ääliö. ainoa joka täällä phuu tota on h-x
Käsittääkseni tuossa spermalingon pulauksessa on asiaa.
Olen huomannut, että toden puhuminen on helpompaa kuin valehteleminen. Silloin ei tarvitse muistella, mitä sitä taas on tullut valehdeltua.
Täällä on paljon feikkejä ja jotkut heistä kusettavat sukupuoltaan, toiset älyttävät pikkuista sinistä kippuraansa isoksi vaaleanpunaiseksi hirviöksi eli murder-meatiksi.
Eräs kovimmista feikkaajista feikkailee Oulusta. Hän väittää olevansa muess isolla muulla, mutta rintakarvamaitoiset, Shellille jääneet rintsikat ja Tena For Ladys- säkki, kertovat jotain ihan muuta.
Mitähän se Luojamme on miettinyt tuotakin rakennellessaan. Saattoi olla sinä päivänä pilvessä kyllä...:D
Sinä taas kehut itsees! On se saatana kumma, kun täällä muka kaksi miehisyyden irvikuvaa on ne arvostetuimmat: Meillähän on täällä homo ( H-X) ja puutarhatontun kokoinen, tyttömäinen, tyttöääninen persejalka-naukuja (asdffds,) ja ne täällä muka saisi rispektiä. - I dont think so!
Ja vittut sanon minä! Kukaan M-I-E-S ei pidä tuollaista ala-arvoista sakkia yhtään minään, eli ne juttelee itsensä kanssa ja ylistää itseään. Juuri se lipeä perseennuolskelu ja toisten viisaiksi ja fiksuiksi kehuminen paljastaa!
Joo ja nyt tähän joku savolainen perverssi-ope, egoisti varmaan muka näitä luusereita puolustaa:)
No nyt se Asus lopulta sen openkin löysi näihin juttuihin. Eilen ope sua kehuskeli, kun et ollut sentään minua ja sitä väittänyt samaksi... Ja nyt sinä haukut mukavan savolaismiehen perverssiksi ja egoistiksi ja luuserien puolustajaksi.
Olen loukkaantunut hänen puolestaan ja annan sinulle ison HUOMAUTUKSEN...
Jatkossa et pääse yhtä vähällä, senkin poronpurija. Teillä Lapissa on sentään poroja mitä purra, mutta meillä thäällä etheläsä on vaan hirviä ja niiden puremisessa on hirviästi hommoo. Ne eivät asu navetassa, niin kuin teidän porot, vaan elävät vapaana metsissä ja purtavissa ne ovat vasta keväisin ollessaan pesänrakennuspuuhissa...
Nythän näyttäisi, että et usko minua ja asidofiilusta enää samaksi. Millos mieli silleen muuttui?
Etkö sinä Asus voisi sentään arvostaa meitä edes hiukan, kun kerrot, että muut ei sitä tee? Antaisit lisäksi sitä rispektiä oikein isän kädellä ja mulla olis housut kintuissa.
Mitäs sanot veikkoseni?
Heh, mistähän tuo egoisti tuohon tuli :)
perverssi kyllä, ja masokisti. Ei kai sitä nyt muuten käytöshäiriöisiä kersoja kattelis kuutta tuntia päivässä tällä palkalla
Asus puhuu/ puhui vain totta. Hän oli niin oikeassa, että kommentit oli 50% vähempänä.
Asus puhui täyttä paskaa. Ainoa asia mikä oli totta on paino 115 kiloa.
On sekin oikein mitattuna 17 ja 192 totta. Sekin on totta, että te ette osaa mitata ja se, että ette ole pillun kanssa päässeet lähikontaktiiin IKINÄ, NEVÖ!! Heh hee hee!
Kyrvät perkeleet!
Kuules, pajatsoon ei pikku sentit kelpaa, pidä vaan ne siellä housussa.
Kakskytsenttisillä pajatsoa pelataan! Riittääkö sulla ikä?